gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

windowsunuz böle olsaydıı :)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: windowsunuz böle olsaydıı :)
    Ayyy iyikide böyle degil canim emegine saglik...

windowsunuz böle olsaydıı :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Spor Bölümü

Spor Bölümü

Sevgili melekler, Futbol, basketbol ve voleybol ile ilgili konuları ve paylaşımlarınızı ilgili alt bölümlere yazabilirsiniz. Bu spor dalları dışında kalan tüm branşlar için de burayı kullanabilirsiniz. Herkese keyili forumlar!
  2. Melissa Etheridge - Come to My Window

Melissa Etheridge - Come to My Window

Come to my window Crawl inside, wait by the light of the moon Come to my window I'll be home soon I would dial the numbers Just to listen to your breath I would stand inside my hell And hold the hand of death You don't know how far I'd go To ease this precious ache You don't know how much I'd give Or how much I can take Just to reach you Just to reach you Just to reach you Come to my window...
  3. Maliye Bölümü..

Maliye Bölümü..

maliye bölümü iş alanları maliye bölümünün iş alanları bölümü çalışma mezunlarının olanakları BÖLÜM HAKKINDA :Programın Amacı Maliye programının amacı, kamu ve özel sektörde mali, (para ile ilgili) konulara ilişkin sorunlara bilimsel yöntemlerle, gerekli çözümleri geliştirecek elemanları yetiştirmektir. Programda Okutulan Belli Başlı Dersler Maliye Programında, maliye, vergi, muhasebe,...
  4. çocuğumla mümkün olsaydıı..

çocuğumla mümkün olsaydıı..

Çocuğumu yeniden yetiştirmem mümkün olsaydı: Ona işaretparmağımı kaldırıp yasaklar koymaklar yerine, parmaklarıyla resim yapmayı öğretirdim. Hatalarını daha az düzeltir, onunla daha çok yakınlık kurmaya çalışırdım. Onu sadece gözlerimle izler, saat kısıtlamaları koymazdım. Daha bilgili olmaya çalışır, daha çok şefkat gösterirdim. Onunla daha çok yürüyüşlere çıkar, uçurtmalar uçururdum....

Sayfayı Paylaş