gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Windowsunuzla nasıl anlaşıyorsunuz

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Windowsunuzla nasıl anlaşıyorsunuz

deli olmus yaa:)emegıne sağlık:)

Windowsunuzla nasıl anlaşıyorsunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. windows nasıl virüs yayıyor

windows nasıl virüs yayıyor

Şu an herkesin olmazsa olmazları arasında flash bellekler. Çünkü çok rahat ve insana büyük kolaylık ve fayda sağlıyor. İstediğiniz kadar bilgiyi istediğiniz yere taşıyabiliyor ve istediğiniz bilgisayarda görüntüleyebiliyorsunuz. Her fayalı şeyin yararlarının yanında zararları olduğu gibi bu usb lerin zararlarıda mevcut. USB günümüzün en vazgeçilmez standartları arasında yer alıyor....
  2. Windows XP aktivasyonu nasıl yapılır (resimli anlatım)

Windows XP aktivasyonu nasıl yapılır (resimli anlatım)

windows xp aktivasyon windows xp aktivasyon kodu etkinleştirme kodu etkinleştirme broşür nasıl hazırlanır resimli anlatım Windows XP kurduktan sonra mutlaka "Activation-Aktivasyon" işlemini yapmanız gerekmektedir.size 30 günlük bir süre verir.aktivasyon için.bunu yapmadığınız takdirde de sisteminiz yavaş tavaş kilitlenmeye başlar.menuler çalışmaz ve windows çalışmaz hale gelir. bu...
  3. Windows vistada temalarını nasıl yükleyebilirim

Windows vistada temalarını nasıl yükleyebilirim

Bilgisayarımda windows vista kullanıyorum ve tema yüklemek istiyorum ama nasıl oalcak bilemiyorum.Bana yardım edebilecek biri varmı?
  4. windows 8 'de dvd nasıl izlenir?

windows 8 'de dvd nasıl izlenir?

Selam arkadaşlar, windows 8'de dvd izlemek istiyorum hangi program lazım, ne yapmalıyım ?
  5. windows açılış şifresi nasıl kırılır?

windows açılış şifresi nasıl kırılır?

Benim zeki kardeşim pcme şifre koymuş, şimdi ağzını burnunu kırmak var ya, neyse. Şimdi bu şifreyi nasıl kıracaz, ne yapabilirim ne olur yardım edin, bilgisayarcıya götürmeden halletmem lazım :S

Sayfayı Paylaş