gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Winehouse ve Ölümü

Konu, 'Magazin' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

winehouse, ölüm nedeni, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar.

23 Temmuz günü Londra'nın Camden semtindeki evinde ölü bulunan şarkıcı Amy Winehouse'un, polis "Henüz ölüm nedeni belli değil" dese de aşırı doz yüzünden yaşamını yitirdiği söyleniyordu.

MTV yapımcılarından Danny Panthaki, İngiliz Sunday Mirror gazetesine şarkıcının cesediyle karşılaşan ilk polisin erkek arkadaşı olduğunu ve Winehouse'un aşırı doz Ecstasy ve alkolü br arada aldığı için yaşamını yitirdiğini öne sürdü.
    Gazetenin yer verdiği bir diğer iddiaya göre de şarkıcının beraber uyuşturucu kullandığı bir arkadaşı onun çok tehlikeli bir hap aldığını söyledi

Sunday Mirror, Winehouse'u ilk bulanın şahsi koruması olduğunu, korumanın polisi ve ambulansı çağırdığını da yazdı.
    Magazin sitesi TMZ ise, sağlık ekiplerinin önceki akşam eve geldiğinde Winehouse’ın yaşam belirtisi gösterdiği ancak ambülansa taşınmadan yaşamını yitirdiğini yazdı. Amy’nin bir komşusu ise cumartesi erken saatlerde evden çığlık sesleri duyduğunu söyledi.

SENİ SEVİYORUM ANNE

Winehouse geçen ay erkek arkadaşı Reg Traviss tarafından terk edilmişti. Bu yüzden çok üzülen ve kalbi kırık hayata veda eden Winehouse’un eczacı annesi Janis ise 24 saat önce gördüğü kızının ölüm haberine inanamadığını söyledi: “Birlikte çok eğlenceli bir gün geçirdik. Beni kapının önüne kadar geçirdi. Sıkı sıkı sarıldı. ‘Seni seviyorum anne. Beni daima hatırla’ dedi. Sanki bana veda ediyordu.”
    Eczacı anne Janis kızıyla üç yıl önce cenazesini planladıklarını da söyledi. (NTV)

ÖLÜMÜNDEN SONRA 10 MİLYON TIK ALDI

Dünya müzik severleri Amy Winehouse'un ölümüyle şokta.Ünlü sanatçının ölümü üzerine bu şarkı sosyal paylaşım sitelerinde yayınlanan videoları 10 milyon tık aldı. Dünyaca ünlü 27 yaşındaki sanatçı Amy Winehouse’nın sürpriz ölümü sevenlerini yasa boğarken, Amy’nin efsane şarkısı "You Know I’m No Good" isimli parça video paylaşım sitelerinde 10 milyon kişi tarafından izlendi

Son düzenleme: 25 Temmuz 2011
  2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ölmeden önce böyle veda edici konusurlar ya denkmi gelir nedirki bilemedim allahın işi işte.. o şarkısıda gercekten cok güzel ama simdi herkes hayran olur varken dinlemezler cözemedim bu isi :)

3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    evet nedense birşeyin kıymetini kaybettikten sonra anlıyo insan oğlu.

Winehouse ve Ölümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ölüm ve Ölüm Töreni ..

Ölüm ve Ölüm Töreni ..

rüyada kelime i şahadet getirerek ölmek rüyada ölüye dokunmak şehadet getirerek ölmek mezara gömülme anı video ölürken kelime i şahadet getirmek İSLAMİYETE GÖRE ÖLÜM VE ÖLÜM TÖRENİ Kur'an-ı Kerim'in Ankebut suresinin 57. ayeti "Herkes ölümü tadacaktır" diyerek bu kaçınılmaz sona vurgu yapar. Ancak bu son derece dünyadaki hayatın sonudur. İsra suresinin 99. ayeti "Allah onlar...
  2. yaşam ve ölüm sorusu

yaşam ve ölüm sorusu

padişah ve vezir birini asacakmış.adama demişki sana iki kağıt göstereceğiz yaşam yazan kağıdı seçersen yaşayacaksın ölümü seçersen öleceksin demiş.vezir de adama gıcık oluyormuş iki kağıda ölüm yazmış ama padişahın haberi yokmuş bundan.vezir adamın önüne koymuş kagıtları seç bakalım demiş birini.adam öyle bişey yapacakki yaşayacak hadi bakalım çok zor bi soru kağıtta yazan yazıları...
  3. Amy winehouse ve 17 aylık eşi black fielder boşanıyor

Amy winehouse ve 17 aylık eşi black fielder boşanıyor

amy winehouse kocası 'EVLİLİĞİMİZİN TEMELİ CİNSELLİKTİ!' AMY WİNEHOUSE VE 17 AYLIK EŞİ BLACK FİELDER BOŞANIYOR. ÜNLÜ ŞARKICI DAHA ÖNCE KENDİSİNİ ALMAN SÜPERMODEL SOPHİE SCHANDORFF İÇİN TERKETTİĞİ İLA ETTİĞİ KOCASI BLAKE'LE EVLİLİĞİ ARASINDAKİ İLİŞKİSİNİN TAMAMEN CİNSELLİĞE DAYANDIĞINI SÖYLEDİ. Boşanmak üzere olan İngilterenin en belalı bağımlı çifti Amy Winehouse ve Blake Fielder'ın biten...
  4. Amy Winehouse öldü!

Amy Winehouse öldü!

amy winehouse amy winehouse öldü winehose winehause duyunca şok oldum bu kadar erken öleceğini düsünmüyordum açıkcası...Şarkıcı Amy Winehouse'un Londra'nın kuzeyindeki evinde ölü bulunduğu bildirildi. İngiliz SKY News televizyonunun haberine göre polis 27 yaşındaki sanatçıyı Camdan Square'daki evinde ölü buldu.Çok sayıda Grammy ödülüne sahip olan Winehouse uzun süredir uyuşturucu ve alkol...

Sayfayı Paylaş