gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Wipeout'un Yeni Yarışmacıları Ünlüler Olacak!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

wipeout, yeni sezon, asuman krause, kimler yarışacak, ünlüler, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Türk ve Yunan yarışmacıların halen yarışmakta oldukları Wipeout yarışmasının yeni bölümünde ünlüler yarışacak.

Atilla Taş, Ümit Erdim, Mehtap, Sertaç Akkaya, Tony, Metin Yıldırım, Esra Sönmezer, Ebru Şam ve Senem Kuyucuoğlu'nun yarışacağı yarışma 25 Haziran'da yayınlanmaya başlayacak ve rakip yine Yunanlılar olacak.

Wipeout'un Yeni Yarışmacıları Ünlüler Olacak! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 de Survivor Yarışmacıları isimleri kimler olacak

2012 de Survivor Yarışmacıları isimleri kimler olacak

2012 de yapılacak olan survivor yarışmasına kimler katılacak ? Ne zaman yapılacak bu yarışma bilgisi olan var mı ?
  2. Yeni Bir Hayat Yarışması Yarışmacıları

Yeni Bir Hayat Yarışması Yarışmacıları

Yeni Bir Hayat Yarışması Yarışmacıları kimlerdir lütfen Yeni Bir Hayat Yarışması Yarışmacıları isimlerini listeleyin ve bilgi verin merak ettim
  3. yeni bir hayat yarışmacıları isimleri

yeni bir hayat yarışmacıları isimleri

yeni bir hayat yarışmacıları isimleri de yazarsanız çok sevinirim ben o yarışmayı geçen gördüm beğendim isimlerini merak ediyorum.
  4. bu yıl survivor 2013 yarışmacıları kimler olacak

bu yıl survivor 2013 yarışmacıları kimler olacak

Selamlar.Her yıl survivorı büyük bir keyifle izliyoruz. Bu yıl da iple çekiyoruz.Galiba Mart ayında başlıyor.Benim sormak istediğim bu yılın yarışmacıları belli oldu mu?
  5. 2014 Survivor Ünlüler Yarışmacıları Belli Oldu

2014 Survivor Ünlüler Yarışmacıları Belli Oldu

2014 survivor ünlüler kimler,2014 survivor ünlüler, 2014 survivor ünlülerin isimleri 2014 Survivor yarışmasının tüm hazırlıkları devam ederken ünlüler takımında yarışacak medyatik ünlü isimler de teker teker belli olmaya başladı. Yeni sezon survivor da yarışacak süpriz ünlü isimlerin bazılarını Melekler Mekanı.Com olarak sizler için paylaşıyoruz. Kadronun tamamlandığı zamanünlüler ve...

Sayfayı Paylaş