gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Word Press Konu İçindeki resimleri gizleme

Konu, 'Teknik Destek' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

WordPress kullanıcıları için basit ama işlevsel olan WP konu içindeki tüm resimleri gizlemek için. Fonctions.php dosyasında şu kodu eklemeniz gerekiyor. Buraya ekleyeceğimiz kod ile resmin içine eklenmiş olan tüm resimleri ve resimlerin altına yazılmış alt açıklama taglarını göstermeyebilirsiniz. Böylece konu içindeki Adsense yada diğer reklamlara kullanıcıların odaklanmasını sağlayabilirsiniz.

Peki Konu içine eklenmiş olan Görsel Galeriyi de kapatıyor mu ?
    Hayır arkadaşlarım bu kod sadece konu içine eklenmiş görselleri göstermemeye yarıyor bilginiz olsun.

PHP:
    function wpi_image_content_filter($content){
        if (
    is_single()){
    $content preg_replace('/<div id="attachment_(.*?)" style="(.*?)" class="wp-caption alignright">(.*?)<\/div>/i','',$content);
        }
        return 
    $content;
    }
    add_filter('the_content','wpi_image_content_filter',11);

Word Press Konu İçindeki resimleri gizleme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilgem iyileşti ya bu konu onun için fırtına resimleri 3

Bilgem iyileşti ya bu konu onun için fırtına resimleri 3

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. kahvenin içine deterjan koydum

kahvenin içine deterjan koydum

hanımlar merhaba bugün size bir şeyy itiraf edecem :mery:benim eşimin ev tekstili üzerine mağazası vardı.elde olmayan sebeplr yüzünden kapattık.eşim çok konuşkan çokespirili ve eğlenceli bir yapıya sahip olduğu içünnn hanım müşterilerini pek etkiliodu kahkahaları çok meşhurdur neyse hatunun biri benim adama kancayı sallamış her mağazaya uğradığımda o orada elinde sigara :sigara:karşılıklı...
  3. Adını Feriha Koydum Sanem Resimleri

Adını Feriha Koydum Sanem Resimleri

adini feriha koydum sekiller adini feriha koydum sekilleri adını görseller adını sanem sanem Adını Feriha Koydum dizisinde Sanem rölüyle karşımıza çıkan oyuncunun resimlerini tüm sevenleri ve hayranları için paylaşıyorum.
  4. Facebook İçin 2013 Arkadaş Gizleme Bilgileri Buyrun

Facebook İçin 2013 Arkadaş Gizleme Bilgileri Buyrun

2013 Facebookta Arkadaş Gizleme Facebookta 2013 Arkadaş Gizleme Sevgili melekler, daha önce sizlerle paylaştığımız facebook arkadaş grubu oluşturma konumuzun ardından bu kez 2013 Facebookta Arkadaş Gizleme nasıl oluyor merak eden meleklerimize ve facebook kullanıcısı misafirlerimize Facebookta 2013 Arkadaş Gizleme ile ilgili bilgileri veriyoruz... Öncelikle facebook hesabınızdan...

Sayfayı Paylaş