"X Factor" Başlıyor!

TİTAN

*Melekler Mekanı*
"X Factor" Başlıyor!
x factor
x factor yarışma

x factor nedir

Sevgili melekler, televizyon ekranları yepyeni bir yarışlmaya daha kavuşuyor. Acun Ilıcalı'nın imzasını attığı başarılı yapımların ardından kolları sıvayan yapımcı Armağan Çağlayan, önce Ben Burdan Atlarım yarışmasıyla ekranlarımıza konuk oldu. Bu yarışmanın içine sinmediğini ifade eden Çağlayan yepyeni bir yarışma X Factor'ün yayın haklarını satın aldıklarını ve çok yakında ekranlarda olacağını belirtti.

x_factor-41.jpg

Armağan Çağlayan, tüm dünyada izlenme rekorları kıran şarkı yarışması X Factor Türkiye versiyonunun yakında Kanal D ekranlarında olacağını açıkladı.

Med Yapım‘ın başarılı uygulayıcı yapımcısı Armağan Çağlayan, bugün Gülşen Yüksel ve Müge Dağıstanlı‘nın sunduğu “2. Sayfa” programına konuk oldu.

“Ben Burdan Atlarım” ve yeni sezon projeleri hakkında konuşan başarılı yapımcı Armağan Çağlayan, “Ben Burdan Atlarım” yarışmasının içine sinmediği, “Popstar” yarışması için sunucu teklifi geldiği fakat kabul etmediği ve yeni sezon için “X Factor” yarışmasının haklarını satın aldıklarını söyledi.

Daha önce atv’de yayınlanmasıyla ilgili iddialar çıkmıştı fakat Armağan Çağlayan, programın yeni sezonda Kanal D‘de yayınlanacağını söyledi. Programın büyük ödülü ise diğerlerinden farklı olacak. Yarışmanın birincisine direk para ödülü vermek yerine, yapılacak çalışmalarla 1 yıl içinde 2 milyon TL para kazandırılacak.

Armağan Çağlayan: Önümüzdeki sezon başlayacağımız yarışmada8f4 4ecaa 2013 X Factor Yarışması Hangi Kanalda/Ne zaman/Jürisi/Ödülü ödülümüz 2 trilyon olacak

‘Önümüzdeki sezon X-Factor diye bir şarkı yarışması yapacağız. Kanal D’de başlayacak. Mesela, oradaki ödülümüz 2 trilyon lira. Biz birinci olaack kişiye, 1 yıl içinde 2 trilyon lira kazandırmayı taahüt ediyoruz. Yani biz ona bir yatırım yapacağız. O işe gidecek. Diyelim ki, 1 sene içerisinde sadece 1 trilyon lirasını kazanabildi. Diğer 1 trilyonu da çıkartıp biz vereceğiz. Aslında çalıştıracağız. Ekstralar, reklam çekimleri… Biz ona yatırım yapacağız.’

Geri