gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

x haftadır y yemedim diye kadınların yeni bir facebook oyunu varmış

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar x haftadır y yemedim diye facede yeni bir kadın oyunu varmış bu tam olarak nasıl oynanıyor, kızların bu yeni face oyunu ile neyi gizlemek için yapıyoruz bunu baya merak ettim ha şimdi.

2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
  3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar değerli misafirimiz, portal bölümünden açmış olduğumuz x haftadır y yemedim olayını özetlemek gerekirse bilgiler şu şekildedir. Umarız işinize yarar.

Bu Facebook durum iletisinde gördüm bir kaç arkadaşımın ve sordum. Kadınların şifreli durum ileti paylaşımı diyebiliriz buna. Ben kullanmadım bilmiyorum da. Bu nedemektir allaşkına diye. Şimdi birazdan size bu x haftadır y yemedim olayını anlatacağız Hatta birazdanı bırakalım şimdi anlatalım biraz karışık gibi ama kadınlar anlayacaktır diye düşünüyorum :) Facebooktaki örnekler aynen şöyle
    10 haftadır pizza yemedim
    10 haftadır dondurma yemedim
    1 haftadır köfte yemedim
    vs vs bu liste uzayıp gidiyor kızlar
    X haftadır Y Yemedim

Şimdi olay şu kızlar, doğum gününü yanı doğduğun ay ve günü aşağıdaki kodlamayla yazıp profilinde paylaşacaksın.
    Öncelikle ayları bi verelim ki sizlere ne olduğu ortaya çıksın.
    Ocak-1 haftadır
    Şubat-2 haftadır
    Mart-3 haftadır
    Nisan-4 haftadır
    Mayıs-6 haftadır
    Haziran-8 haftadır
    Temmuz-10 haftadır
    Ağustos-12 haftadır
    Eylül-13 haftadır
    Ekim-14 haftadır
    Kasım-16 haftadır
    Aralık-18 haftadır
    Buraya kadar tamamsa ayın günlerinide verelim hemen sizlere
    AYIN GÜNLERİ
    1 – Yoğurt
    2 – Kısır
    3 – Hamburger
    4 – Çerez
    5 – Domates
    6 – Dondurma
    7 – Un kurabiyesi
    8 – Lolipop
    9 – Fıstık
    10 – Köfte
    11 – Profiterol
    12 – Kestane kebap
    13 – Baklava
    14 – Simit
    15 – Sarma
    16 – Peynir
    17 – Pizza
    18 – Elma
    19 – Müz
    20 – Karnıyarık
    21 – Kızarmış tavuk
    22 – Açma
    23 – Kıymalı börek
    24 – Akide şekeri
    25 – Çilekli pasta
    26 – Sucuklu tost
    27 – Haşlanmış yumurta
    28 – Kazandibi
    29 – Kuru fasulye
    30 – Patates kızartması
    31 – Çikolatalı kek
    Şimdide bir tane örnek sunalım sizlere isterseniz :)
    Bir örnek: ( haziran) sekiz haftadır (7) un kurabiyesi yemedim.

x haftadır y yemedim diye kadınların yeni bir facebook oyunu varmış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Bir Kaçış Oyunu

Yeni Bir Kaçış Oyunu

Bir oyun daha sizler için... Buradan
  2. Hayat Diye Bir Şey Var!..

Hayat Diye Bir Şey Var!..

Hayat Diye Bir Şey Var!.. Nedir, ne oluyor, unuttunuz mu yoksa yasadiginizi, günler, kizgin küller gibi bütün duygularinizi kavurup öldürerek mi geçiyor üzerinizden, arzuyla dudaginizi isirdiginiz olmuyor mu hiç, bir müzik sesiyle söyle bir koltugunuzda dogruldugunuz, aniden bir yaz yagmuru gibi bosaniveren sebepsiz sevinçlere inanmiyor musunuz, bir agaç gölgesinde bir an durmak, bir...
  3. yeni bir oyun daha...

yeni bir oyun daha...

Evet Meleklerim, Yeni oyunumuz başlıyor. Herkes yerini alsın. İşte Oyunumuz; Ben hayatımda hiç.... deyip başlıcam ve benden sonraki benim yapmadığım şeyi yapıp yapmadığını söyleyip kendi yapmadığı bişeyi söylücek ve böylece devam edicez
  4. Hayat Diye Bir şey Var !!

Hayat Diye Bir şey Var !!

Hayat Diye Bir şey Var !! Nedir? Ne oluyor? Unuttunuz mu yoksa yaşadığınızı! Günler, kızgın küller gibi bütün duygularınızı kavurup öldürerek mi geçiyor üzerinizden! Arzuyla dudağınızı ısırdığınız olmuyor mu hiç? Bir müzik sesiyle şöyle bir doğrulduğunuz.. Aniden bir yaz yağmuru gibi boşanıveren sebepsiz sevinçlere inanmıyor musunuz? Bir ağaç gölgesinde bir an durmak; Bir akşamüstü denize...
  5. Yeni kadın facebook avatarları

Yeni kadın facebook avatarları

kadın facebook avatarları face avatarları face avatarı facebook kadın avatarları burada arkadaşlar. Son dönemlerin en popüler sosyal paylaşım sitelerinden olan Facebook sitesine dair bir çok konuya değinmiştik, daha önce sizler için... Facebook duvar gizlilik ayarları adlı konumuzda verdiğimiz bilgilerin yanı sıra, bir de yeni facebook yasakları hakkında da bilgiler aktarmıştık. Tıpkı Facebook...

Sayfayı Paylaş