gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

X-Ray Resimleri

Konu, 'Resimleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

ray çeşitleri x ray görüntüleri
    X_ray çizim tekniği ile çekilmiş ilginç ve güzel resimler...

Son düzenleme: 11 Mayıs 2009
  2. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: X-Ray Resimleri
    güzell emegine saglık canım

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: X-Ray Resimleri

Çok hoş canım emeğine sağlık

X-Ray Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. X-ray erkekliği öldürüyor

X-ray erkekliği öldürüyor

Üroloji uzmanı Dr. Mert Akıeke, X-ray bagaj tarama cihazları ve kapı dedektörlerinin güvenliği sağladığını ancak, uzun süre bunların başında duran kişilerin sağlığını olumsuz etkilediğini söyledi. X-ray cihazlarının X ışınını (Radyoaktif Röntgen Işını) gönderip cismin içinden gelen ışını kamerayla belirleyen cihazlar olduğunu hatırlatan Dr. Akıeke, şöyle dedi: “Özellikle, uzun süreli ve yakın...
  2. Ray

Ray

Demiryolu ve ray görmek orta yolu tercih etmeye, her türlü aşırılıktan ırak durmaya, Yalnız başına ray görmek, bir maksada ulaşmak için gerekli unsurların eksik olduğuna delalet eder.Rüyada tren rayı görmek, çok uzun bir yolculuğa çıkacağınızı gösterir. Rüyada tren rayı gören, çok uzun bir yolculuğa çıkacak demektir. Rüyada tren istasyonunda bulundugunuzu ve tren raylarinin uzayip gittigini...
  3. Arkadaşlar x ray dan geçiyormusunuz?

Arkadaşlar x ray dan geçiyormusunuz?

hamilelikte dikkat edilmesi gereken noktalar hamilelikte zararlı ışınlar selam kızlar ; özelikle bu alışveriş merkezine bulunan x ray cıhazlarından hamileler geçerken çok korkuyor ama benim doktorum onun zarar vermediğini söylemişti ben yinede geçmiyordum ) siz doktorlarınıza danıştınızmı hiç merak ediyorum
  4. x-ray cihazları bebeğe zarar verirmi ?

x-ray cihazları bebeğe zarar verirmi ?

hamileyim x-ray cihazından geçtim bebeğime zararı olurmu,gebe hanımların x-ray cihazından geçmesi sakıncalımıdır, x-ray cihazlarının anne adayına zararı varmıdır,gebelikte elektormanyetik alanlar hakkında bilgiler Gündelik hayatta kullandığımız pek çok cihazın anne karnındaki bebeğe zarar verdiği inanışının yanlış olduğu belirtiliyor. Bilgisayar, cep telefonu, mikrodalga fırın ya da...
  5. x ray cihazından geçmek bebeği etkilermi?

x ray cihazından geçmek bebeği etkilermi?

x ray cihazından geçtim bebeğime bir şey olurmu,gebelikte x ray cihazından geçmek,hamilelikte x ray cihazından geçmenin sakıncası ,gebelikte güvenlik kapısından geçme hakkında bilgiler Güvenlik kapıları ve cihazları gebeliğe zarar verir mi ve güvenlik kapıları ve cihazları gebeliğe zarar verir mi ve gebeliğin durumunu engeller mi diye baktığımızda aslında tam olarak zararlı olduğunu...

Sayfayı Paylaş