gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

X ve Y nin aşkları :) Süper ..

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

X bir gün , güzel bir havada matematik kitabının 333. sayfasında gezerken 90 derecede Y''yi görür ve aşık olur. Y''de ona aşık olur . X ve Y''nin aşkları dillerde dolaşmaya başlar. X ve Y 99. sayfada buluşmaya karar verirler.

Fakat Y''nin kötü ve gaddar babası Trigonometri''nin ajanı Pisagor bunları takip etmektedir.

Böylece durumu öğrenen trigonometri X''i yanına çağırır ve ona "Sen adi Sinüs ailesinden kızım ise asil Kosinüsler''den geliyor bunun için evlenmeniz imkansız." der.

Bizim aşkımız analitik düzleme bile gelse engellenemez diyen X aşkından vazgeçmek niyetinde değildir.

Trigonometri o zaman sen bilirsin deyip Pisagor''a X''i ilk gördüğü yerde öldürmesini söyler.

Bu arada X ve Y elele yerde kurumuş İntegral''lere basa basa gezerken Pisagor bunları görür ve X''i çarpanlarına ayırarak öldürür.

Ben onsuz yaşayamam diyen Y kendinin kare kökünü alarak intihar eder...

Kötü Son..

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: X ve Y nin aşkları :) Süper ..
    :puhas: evet sonu kötü oldu tesekkürler cnm

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Rica ederim tatlım beğenmene sevindim :D

4. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Ben onsuz yaşayamam diyen Y kendinin kare kökünü alarak intihar eder...

Süper ya gerçekten hele kötü sonları beni çok güldürdü.Traji komik bir hayatları varmış meğersem x ve y nin:uhu:

(teşekkürler tatlım)

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Evet bak bilmeyiz ama öyleymiş maalesef:)Rica ederim canikom:D

6. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Bende diyorum matematikte neden hep x olan yerde y var diye demekki askları büyükmüş heyyyttt beeee harikaydı canım

7. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Evet tatlım biliosun onlar ayrılmaz ikili :DSaol canım benim...

X ve Y nin aşkları :) Süper .. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yine ve Yine Memleketim İnsanı

Yine ve Yine Memleketim İnsanı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. süper aşk espirili nickler

süper aşk espirili nickler

♥ ilk goruste aski anliyorumda, omur boyu birinin suratina bakaniki kisi arasinda ask bir mucizeden baska birsey degil !!! Bill Cosby ♥ Ask karsindakini bulunmaz Hint kumasi sanmanla sersemin teki oldugunu anlaman arasinda gecen zamandir. ♥ Arabanin onundeki cocuklar kazalara, arabanin arkadasindaki kazalarda cocuklara neden olur. ♥ Ben ona baktim, o bana bakti, simdi dort cocuga...
  3. Süper Loto yine devretti

Süper Loto yine devretti

Süper Loto 6/54 oyununun bu haftaki çekilişi yapıldı. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce düzenlenen Süper Loto 6/54 oyununun bu haftaki çekilişinde de 6 bilen çıkmayınca 22 milyon 639 bin 396 TL 46 Kr haftaya devredildi. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, 5 bilen 370 kişi 4 bin 487 TL 75'er Kr, 4 bilen 26 bin 171 kişi 68 TL 90'ar Kr, 3 bilen 526 bin 599...
  4. X ile Y nin Aşkı

X ile Y nin Aşkı

bu büyük aşkın ilk tanıklarıyız melekler:D X bir gün güzel bir havada matematik kitabının 333. sayfasında gezerken 90 derecede Y'yi görür ve aşık olur. Y'de ona aşık olur . X ve Y'nin aşkları dillerde dolaşmaya başlar. X ve Y 99. sayfada buluşmaya karar verirler fakat Y'nin kötü ve gaddar babası Trigonometri'nin ajanı Pisagor bunları takip etmektedir. Böylece durumu öğrenen trigonometri X'i...

Sayfayı Paylaş