gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Xenforo belirli kategoride reklam görünmesin nasıl ayarlanıyor

Konu, 'Xenforo' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Xenforo kullanıcıları için özellikle vazgeçilmezler arasında yer alan bu durum dp gibi siteler üzerinden satışa sunuluyor. Yani Adsense ya da gösterilmesini istemediğiniz her ne ise şu kategoride gösterme diyebiliyorsunuz. Bunun için adamlar 75 dolar gibi bir para istiyorlar. Bayada teferruatlı aslında hani ihtiyacı olanlar buradaki linke bakarak bunu satın alabilirler, free olarak kullandırıyorlar fakat bir şekilde sitenizden link çıkışı alıyorlar. xenforo reklam görünmesin.jpg Ben link çıkışı istemiyorum. Belirli bir kategoride adsense reklamını nasıl gizlerim ya da neyi gizlemek istiyorsanız aşağıdaki bölümden gösterilen örneklemeden yapabilirsiniz.

<xen:if is="!in_array({$forum.node_id}, array(169))">
    KODLAR BURAYA
    </xen:if>

Not: Bizim forumumuzda yer alan çöplük kategorisinin id numarası 169 olduğundan dolayı biz böyle bir örnek verdik. Sizler gösterilmesini istemediğiniz kategorinin id numarasını girebilirsiniz.

Kategori id numarası nasıl öğreniliyor ?

Hangi kategoride gösterilmesini istemiyorsanız o kategoriye anasayfadan tıklamadan üzerinde durarak chrome de altta sol alanda id numarasını gösterir onu kullanacaksınız. Sorun ya da soruları alanlar bana ulaşabilirler.

BEYZA21 bunu beğendi.
Xenforo belirli kategoride reklam görünmesin nasıl ayarlanıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Xenforo smf vbulletin mybb word pres ilk mesaja reklam

Xenforo smf vbulletin mybb word pres ilk mesaja reklam

Xenforo smf vbulletin mybb word pres ilk mesaja reklam nasıl atılır ? Arkadaşlarım ben xenforo kullandığımdan dolayı tek tek sizlere şunda şu şekilde malesef diyemiyorum ama hani konu içi ilk mesaja attığınızda reklamı yazılar sağından başlayıp altından da devam etsin diyor iseniz aşağıdaki kod sizin kullandığınız scriptin yada yapının ilgili bölümünden eklendiğinde cuk oturacaktır. Ha keza...
  2. Xenforo Reklam alanları adsense yerleşimi

Xenforo Reklam alanları adsense yerleşimi

Xenforo kullananlar adsense reklamlarını nasıl nereden ekleyecekler. Bu muammayı şimdi sizlere vereceğim resimler ile ortadan kaldıracağım arkadaşlarım. Görünüm >>>Stiller>>>Default Style>>>Şablonlar Sekmesine gelerek aşağıda resimlerde gösterilen ve yazılan bölümler için alan isimlerini giriniz site açacağı yerin altına kopyalayıp ekleyeceğiniz adsense yada başka...
  3. Xenforo reklam sağındaki yazıları sıfırlama düzgünleştirme

Xenforo reklam sağındaki yazıları sıfırlama düzgünleştirme

Xenforo kullanan değerli dostlarım, Özellikle konu içinde kullanılan reklamların hemen sağında yer alan yazıların aşağıdaki resimde görüneceği şekilde düzgün durmaması durumunda neler yapılabilir diye araştırarak bir çözüm bulduk. Aslında Sistem Coderimiz yaptı sağolsun. Mepring :) Her ne ise aşağıdaki gibi bir durumda iseniz bunu sitemiz meleklermekani.com sitesindeki gibi düzgün ve simetrik...
  4. Xenforo belirli üye gruplarına reklamı açma kapatma işlemi nasıl yapılıyor

Xenforo belirli üye gruplarına reklamı açma kapatma işlemi nasıl yapılıyor

Özellikle online şekilde çok fazla üyesi bulunan ve sürekli olarak forumda olanlar için adsense reklamlarının gösterilmesinden daha saçma birşey bulunmamaktadır. Bundan dolayı şimdi dilerseniz sizlere belirli üye gruplarına adsenseyi nasıl kapatıp açıyoruz onu göstermek istiyorum. Öncelikle bilmeniz gerekenler Her üye grubu, her siteye göre rakkamsal anlamda değişiklik gösterebilir. Bundan...
  5. Xenforo belirli bir kategoriye noindex nofollow nasıl veriliyor ?

Xenforo belirli bir kategoriye noindex nofollow nasıl veriliyor ?

Özellikle eski ve köklü forum siteleri olan kişiler xenforo yazılımının piyasaya çıkmasından itibaren, daha light ve daha kullanışlı olan bu ara yüze geçtiler. Bu itibarla çooook önceleri copy paste durumu olduğundan dolayı belirli bir zamandan sonra artık forum siteleri çöplüğü andırmaktadır. Bu itibarla sizler temizlik yapmak isteyebilirsiniz. Çoook eski bir siteye sahip iseniz, muhtemelen...

Sayfayı Paylaş