gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Xenforo her mesaja sayfaya adsense yerleştirmek

Konu, 'Xenforo' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Xenforoda sayfaların tamamına adsense nasıl ekleniyor ? Her sayfada reklam nasıl çıkıyor ?adsense nasıl ekleniyor forumda ? Arkadaşlarım diyelim ki siteniz xenforo ve sizde bir hit yapmış konuda yazılmış onlarca cevap var ve aynı konu artık atıyorum 400 sayfa olmuş. Sizler standart olarak kodu yerleştirdiğinizde sadece ilk konunuzda görünür bu reklamlar. Eğer tüm konularınızda görünmesini istiyor iseniz aşağıdaki kodu kullanacaksınız.

How can I show content after the first post in a thread?

<xen:if is="{$post.position} == 0">
    Adsense kodunuz.
    </xen:if>

Yukarıdaki kodu uygularsanız sadece ilk mesajda çıkar ikinci sayfada çıkmaz arkadaşlarım. Her sayfada çıkması için ise,

<xen:if is="{$post.position} % {$xenOptions.messagesPerPage} == 0">
    Adsense yada reklam kodunuz buraya
    </xen:if>

Yukarıdaki kodu uyguladığınızda tüm sayfalamalarınızda kod görünecektir.
    her sayfada adsense.jpg

Xenforo her mesaja sayfaya adsense yerleştirmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. her dilde seni seviyorum mesajları

her dilde seni seviyorum mesajları

seni seviyorum mesajlari seni seviyorum mesajları kaç dilde mesajları 2011 2011 Türkçe SENI SEVIYORUM ingilizce I love you Almanca ich liebe dich Fransizca Je t`aime ispanyolca Te quiero italyanca Ti amo Arapça 'uhibbuki (bayana); 'uhibbuka (erkege) Bengali aami tomake bhalobhashii Bosna Volim te Cantonese Ngo oi ney Chickasaw Indian Chiholloli...
  2. Sevdiklerinize En Güzel Cuma Mesajları Bu Sayfamızda

Sevdiklerinize En Güzel Cuma Mesajları Bu Sayfamızda

Bu konu sevdiklerinize en güzel cuma mesajları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, cuma günlerinin anlamı ve önemini anlatan, birlik ve beraberlik duygusunu pekiştiren, dargınların barışmasına sebep, dostların arkadaşların birbirlerine iyi dileklerini yollamasına vesile olan en güzel cuma mesajları ile sizlerleyiz... Lailahe illallah üç muradim var, biri...
  3. Xenforo smf vbulletin mybb word pres ilk mesaja reklam

Xenforo smf vbulletin mybb word pres ilk mesaja reklam

Xenforo smf vbulletin mybb word pres ilk mesaja reklam nasıl atılır ? Arkadaşlarım ben xenforo kullandığımdan dolayı tek tek sizlere şunda şu şekilde malesef diyemiyorum ama hani konu içi ilk mesaja attığınızda reklamı yazılar sağından başlayıp altından da devam etsin diyor iseniz aşağıdaki kod sizin kullandığınız scriptin yada yapının ilgili bölümünden eklendiğinde cuk oturacaktır. Ha keza...
  4. Xenforo kullanıcı avatarı yüklenmiyor ?

Xenforo kullanıcı avatarı yüklenmiyor ?

Xenforo avatar yükleme sorunu avatar yüklenmiyor ? Kullanımının yanı sıra getirdiği yeni yeniliklerle artık forum siteleri mybb ve benzeri forum scriptlerinden inanılmaz derecede dönüş var xenforo scriptine. Özellikle işlemler baya bi sancılı oluyor bunu sizlere belirteyim arkadaşlarım. Sizler herşeyi tamamladığınız halde avatar yüklemeye çalışıyorsunuz ve avatarı yükleyip boş resim...
  5. Xenforo Reklam alanları adsense yerleşimi

Xenforo Reklam alanları adsense yerleşimi

Xenforo kullananlar adsense reklamlarını nasıl nereden ekleyecekler. Bu muammayı şimdi sizlere vereceğim resimler ile ortadan kaldıracağım arkadaşlarım. Görünüm >>>Stiller>>>Default Style>>>Şablonlar Sekmesine gelerek aşağıda resimlerde gösterilen ve yazılan bölümler için alan isimlerini giriniz site açacağı yerin altına kopyalayıp ekleyeceğiniz adsense yada başka...

Sayfayı Paylaş