gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Xenforoda konu içinde resim ebatlamak boyutlandırmak

Konu, 'Xenforo' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Xenforo image resizer diğer bir ismi ile xenforo konu içindeki resimleri boyutlandırma nasıl yapılıyor ? Xenforo kullanan arkadaşlarım biliyorsunuz eskiden vbulletinlerde image resizer var dı. Bu eklentiyi kullananlar, resimler ne kadar büyük olursa olsun küçük görüyor ve resim üstüne tıklayanlarda resmin büyük halini görüyordu. Şimdi sizlere bunun xenforoda eklentisiz olarak yapılışını anlatıyorum.

Görünüm >>> Stiller >>>>Default Style>>>> Şablonlar ( hangi sitili kullanıyorsanız onu seçin )

Açılan alandan extra.css yi seçerek hemen altına şu kodu ekliyorsunuz. Bu arada burada biz yüzde 60 seviyesini seçtik küçük görünüyor du resimler siz istediğiniz gibi 10 ila 100 arasında bir rakkamı deneyerek seçebilirsiniz.

EKLENECEK KOD
    .bbCodeImage {
    max-width: 60% !important;
    }
    xenforo resizer.jpg

TİTAN bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Xenforo ile ilgili nette Türkçe bilgi fazla yok, bu konu çok çok iyi olmuş Sayın Sadmin :) Umarım devamını da getirir, Xenforo'ya geçenler için kılavuz olursunuz :)

SadmiN bunu beğendi.
Xenforoda konu içinde resim ebatlamak boyutlandırmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Resim icinde Resim cok güzeller...

Resim icinde Resim cok güzeller...

resim içinde resim içinde bulma bul resimler içine
  2. resim içinde resim (bakalım görebilecekmisiniz)

resim içinde resim (bakalım görebilecekmisiniz)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. kahvenin içine deterjan koydum

kahvenin içine deterjan koydum

hanımlar merhaba bugün size bir şeyy itiraf edecem :mery:benim eşimin ev tekstili üzerine mağazası vardı.elde olmayan sebeplr yüzünden kapattık.eşim çok konuşkan çokespirili ve eğlenceli bir yapıya sahip olduğu içünnn hanım müşterilerini pek etkiliodu kahkahaları çok meşhurdur neyse hatunun biri benim adama kancayı sallamış her mağazaya uğradığımda o orada elinde sigara :sigara:karşılıklı...
  4. Koyu Tenliler İçin Makyaj Önerileri

Koyu Tenliler İçin Makyaj Önerileri

Kişinin ten rengine göre, makyaj yaparken kullanılcağı renkler de değişir. Koyu tenliler makyaj yaparken hangi renkleri kullanmalı hangi tonlar onlara yakışır işte koyu tenlilerin makyaj ve bakımı için püf noktaları :tik: Sarı, kızıl ve kahve rengi saçlarla bütünleşen koyu tenle en uyumlu renkler; bejden mercana ve çikolata kahvesine uzanan sıcak bir renk paletidir. Bu renkler, cildi...
  5. Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu İlk Resim merak edenler için burada

Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu İlk Resim merak edenler için burada

Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu İlk Kare Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu İlk Fotoğraf Adını Feriha Koydum dizisi Hazal Kaya'nın diziden ayrılmasından sonra Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu olarak isim ve kadro değişimine uğradı Melek'lerim. Biz de bu sayfamızda Adını Feriha Koydum Emri'in Yolu dizisinden ilk resim karelerini diziyi sevenler için paylaşıyoruz. Adını Feriha...

Sayfayı Paylaş