gebe
  1. halıl kırmızı

halıl kırmızı Forum Okuru

xenical ile thincal yanı hap mı

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında halıl kırmızı tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar thincal ıle xenical yanı mı

2. Anjo

Anjo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Aynı sanirim bizd arkadas grubuyla basladik kullanmaya ama daha kilolarda oynama yok 2. Hafta bitti bakalm ins baslrz artik kilo vermeye kullananlar yazabilirmisinz acaba nasl işe yarıyor mu???

xenical ile thincal yanı hap mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Garlica Sarımsak Hapını Kullandınız mı?

Garlica Sarımsak Hapını Kullandınız mı?

sarımsak hapının zararları garlıca sarımsak hapı garlıca hapı zararları Etrafımdaki birçok arkadaşım Garlica sarımsak hapı ile zayıflamayı başardı. İnsanı tok tuttuğunu söylüyorlar. Angelina Jolie de bu hapla zayıflamış. Aranızda deneyen var mı hiç? Garlica Sarmsak Gda Takviyesi-Online alveri sitelerinin frsat bol, hediyesi bol adresi. Gvenli alveri iin alveri CAMBAZI
  2. Klomen yada Gonaphene ile Hamile Kalan var mı

Klomen yada Gonaphene ile Hamile Kalan var mı

Arkadaşlarım selamlar bende uzun yıllardır bebek bekliyorum doktorumun verdiği iki ilaçla hamile kalmaya çalışıyorum. Aranızda klomen ve gonaphene ile hamile kalanlar varmı paylaşabilirmisiniz lütfen
  3. doğum kontrol hapı tedavisi ile hamile kalan var mı

doğum kontrol hapı tedavisi ile hamile kalan var mı

merhaba bende adet düzensizliği var doktora gittim rahim duvarı kalınlaşmış dedi adet söktürücü verdi tarlusal adında ve üç ay kullanmam için yasmin doğum kontrol hapı verdi adetim sökmedi hamile kalabilirmiyim acaba lütfen cvp
  4. Dilaltı Hapı Orucu Bozar mı?

Dilaltı Hapı Orucu Bozar mı?

dilaltı hapı orucu bozan şeyler orucu bozmayan şeyler Sevgili melekler, dilaltı hapı kullanan hastaların Ramazan ayı geldiğinde akıllarına takılan soruların başında dilaltı hapının orucu bozup bozmayacağıdır. İşte Diyanet'in bu soruya verdiği cevap... Soru : Kalp hastalarının dilaltına koydukları hap orucu bozar mı? Cevap : Bazı kalp rahatsızlıklarında dilaltına konulan hap,...
  5. Düşük hapı ya da düşük iğnesi diye bir şey var mı?

Düşük hapı ya da düşük iğnesi diye bir şey var mı?

düşük hapı nedir,düşük iğnesi nedir,düşük hapı nede satılır,düşük hapı nasıl kullanılır,düşük hapı kullanmak zararlımıdır,düşük hapı hakkında bilgiler Zaman zaman merak edilenlerden biri de "söktürücü" iğnelerle yeni başlamış bir gebeliğin sonlandırılıp sonlandırılamayacağıdır. Aslında "söktürücü" iğne olayı belki de ülkemizin ciddi sağlık problemlerinden biridir. Eczaneye...

Sayfayı Paylaş