gebe
  1. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

xenical kullanan varmı melekler

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında AZRA tarafından paylaşıldı.

xenical xenical kullananlar yan etkileri fiyatı zenical kullananlar sevgili melekler bn kilolarımdan çok müzdaribim bn diyet yaptıkça kilo veremedğim gibi daha da fazlasıyla geri almaktaydım nese uzatmayım lafı çok şey dendm ettim ama olmadı en sonn da endokrin polikliniğine gittm bana doktor xenical die bi hap verdi raporlan inşallh işe yarar yarıo gibi de 3.haftann başındayım yaklaşık 6-7 kilo verdim ama daha çooook vermm lazım bnm gbi kulln arkdaş varmı varsa yazsın gelişmeleri beraber takip edelim yoksada bn yine size burdan yazacağım allahım inşallah bu işe yarar son çarem

2. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: xenical kullanan varmı melekler
    melekler kilo vermm durdu acaba neden :(

3. meleklerin sultanı

meleklerin sultanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

bence ilaç kullanmak sağlıklı değil illaki diet yapman lazım bende kiloluyum diyet yaparken birazda insanın psikolojisi düzgün olması lazım mesela ben geçen sene on kilo verdim isteseydim dahada verirdim yeterki kararlı ol birde diyete başladığın zaman hemen ertesi günü kilo vericeni düşünme veremessin çünkü zamanla sabır işi yani inşaallah istediğin kiloya inersin...

4. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

evt cnm haklısın ama bana doktor verdi hmde raporla onn için kullanıyorumm off offfff şu yiyipde kilo alamayanlardan çook olmak isterdim

5. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    evt şimdiye kadar yaklaşık 10 kilo verdim xenical sayesinde
    aslında tam bi diet yapmadıım
    yapsaydım eminim bu 15 yada 20 olurduu
    mimoza selma sen yaz cnm kaç kiolsuun hapı nasıl aldın dr mu verdi semialdıın kaç gün oldu içeli
    beraber burdan paylaşalıım

6. Güler

Güler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

merhabalar. azra bende kullanmistim yillar önce xenical hapini. ama bu xenical ile rejim olmuyor...nedenini sorarsan. yedigin yemegin 1/3 oran yagi gene eritmeden atiyor. bu xenical sadece saglikli beslenmeye yardimci oluyor, yani yagsiz yemek yemene. yagli yemek yedigin an (seni cezalandirip) wc´ye bagliyor. sigortalar bu ilaci belli bir süre icin ödüyor en fazla 6 ay. bende öyleydi. ama bu ilac zayiflamak icin iyi bir yöntem degil yan etkisi de coooooooook kötü. ha xenical ilaci kullanmisin ha yagsiz yemek yemisin ayni hesaba geliyor... ahhh bacim benim, bende iyi bilirim bunu, cocukluktan beri kiloluydum ve hep diyet, diyet, diyet.
    son careyi ätkins diyette buldum, ama hic kimseye tavsiye etmem!!!!!!!!

azracim ayrica bende de öyleydi bir süre sonra cuvut alisti ve kilo veremedim.
    moralini yüksek tut ve sevgiyle kal.:)

7. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    AZRA belli müddet kulanımdan sonra vücut ilaca alışıyor ve tepki vermiyor. biraz ara vermeni öneriyorum.
    Dietisyenle çalışmıştım aynı şey bendede olmuştu.

8. Asena25

Asena25 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

merhaba arkadaslar benımde sorunum kılo verememek. seneye dugunum var kısında Nısanım olacak benım acıl kılo vermem sart. ama ne yaptımsa olmuyor cıldırmak uzereyım. Su xenıcal nasıl bısey benımde yıllar once bır arkadasım kullandı cok memnundu bayada zayıfladı. sımdı bende eczaneden alayım dıyorum ama sıze danısmak ıstedım kullanan kısıler varsa bana cevap yazsın lutfen bu yan etkılerı gercekten cok mu kotu.

9. güliz

güliz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    xenıcal

Arkadaşlar bende 1 hafta oldu xenıcal kullanmaya başlayalı henüz 1 kilo bile veremedim.Kullanan arkadaşlar varsa benimle etkilerini paylaşırlarsa sevinirim.Acaba daha çokmu erken etkisini göstermesi için devam etmelimiyim bunu çok merak ediyorum?

10. Ayşeg

Ayşeg Forum Okuru

Xenical kullanıyorum

Merhaba arkadaşlar, ben xenicali 2,5 aydır kullanıyorum. yaklaşık 8 kilo verdim endokrinci bir doktorum var, her ay veya 45 günde bir düzenli gidiyorum. şu anda 90 kiloya indim ilk başlarda 3 hafta kadar kilo veremedim ama doktor hanım sağolsun bu konuda beni ikna etti ve sabredince oluyor. yediklerime de çok dikkat eder oldum, çok iradeli olup meyve ve salata ile oluyor. Diyetimi asla bırakmadım. bu arada televiyondaki bitkisel ilaçları da denemedim ama çok ciddi bulantı ve baş ağrısı yaptı bende.

11. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

zenikal

[slm ben de zenikal 1haftadır kullanmaya başladım çok heycanlıyım bakalım ne sonuç vericek her yolu denedim olmadı umarım bu sefer olur

12. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

bende kullanıyorum

26 kg vay bee... ben 2 haftadır kullanıyorum 4 kg verdim :)

13. berennaz

berennaz Forum Okuru

canım arkadaşım bu ilacı ben yıllar önce kullandım kendi kafama göre duyumlarla başladım doktorla bağlantısı yoktu ... bana sorarsan tavsiye etmem çok sağlıklı değil sadece yağlı ve diyetin üstünde yediklerini çıkarıyorsun bu ilaç bence kilo almak istemeyenlere tavsiye edilir artı ileride de çok zararı varmış

14. gölgeçiçeği

gölgeçiçeği Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya gerçekten xenical kilo verdiriyormu arkadaşlar yeni üye gölgeçiçeği herkese slmlar

xenical kullanan varmı melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Melekler SİR AĞDA kullanan varmı???

Melekler SİR AĞDA kullanan varmı???

sir ağda kullananlar sir ağdanın zararları ağdanın faydaları ağda zararları faydaları Canlarım annemin bir komşusu var ben ordayken geldi oturmaya ve muhabbeti açıldı anlında ve çenesinde tüyler çıkıyormuş ve kendisi bu tüyleri iple almaya başlamış şimdi ise çok kalınlaşmış ve tıpkı sakal gibi olmuş:S:S:S uzatıp sir ağda yaptırsam işe yararmı diye sordu:SBen tüysüz olduğum için:Dpek anlamam...
  2. keçi sütü kullanan varmı

keçi sütü kullanan varmı

hamilelikte keçi sütünün faydaları hamilelikte keçi sütü gebelikte sütü benım altı aylık bir oğlum var ve ne yazıkkı artık anne sütü almıyor bende keçi sütü anne sütüne en yakın süt diye duydum bilgisi olan varsa yardımcı olsun ayrıca bu ayda veriliyormu?
  3. saç tebeşiri kullanan varmı

saç tebeşiri kullanan varmı

selam arkadaşlar aranızda saç tebeşiri kullanan varmı son zamanlarda bayağı moda oldu saç uçlarınıza istediğiniz şekilde renk verip boyuyabiliyorsunuz biraz çılgınca yani tam bana göre:D Saç tebeşirini nereden alacağımı bilmiyorum bu konuda fikir ve yardımlarınızı bekliyorum
  4. leke kremi kullanan varmı

leke kremi kullanan varmı

selam hanımlar hamilelikte yüzümde lekeler oluştu ama doğumdan sonra geçmedi ve kalıcı oldu yüzümde gölge şeklinde duruyor tenim esmere yakın ve buda inanılmaz canımı sıkıyor aranızda benim durumumda olupta lekeler için krem kullanan varmı varsa tavsiyelerinizi alabilirmiyim psikolojim çok bozuldu bu lekeler için:(
  5. koçtaş mutfak kullanan varmı

koçtaş mutfak kullanan varmı

koçtaş mutfak kullananlar nasıl memnunmusunuz koçtaşın mutfak modelleri kullanışlı oluyormu yazlığım için düşünüyorum ama yorumlara göre karar verecem aranızda koçtaşın mutfağını kullanan varsa olumlu olumsuz yorumları bekliyorum

Sayfayı Paylaş