gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Xenuta'nın Annesi İçin 70.Bin Ya Şafi Çekiyoruz

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Sevgili melekler, xenuta arkadaşımın annesi rahatsız olduğu için arkadaşımızın da isteği üzerine 70 bin Ya Şafi çekmek ve katılmak isteyenler bu topik altından devam edebilirler. Şahsım adına arkadaşımızın annesine ve tüm şifa bekleyen hastalara Allah'tan acil şifalar diliyorum. Allah dert verip derman aratmasın...

2. NUTA

NUTA Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    62
    Ödül Puanları:
    178
    amin allah razı olsun şimdiden hepinizden

3. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    takrar çok geçmiş olsun canım annenin adınıdı belirtirsin isme göre okunsun daha iyi olur bend eokudukça yazarım

4. NUTA

NUTA Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    62
    Ödül Puanları:
    178
    annemin adı vildan saol canım

5. Ferhan Gezer

Ferhan Gezer Forum Okuru

6. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    2. 000 tane okudum canım rabbim şif versin

7. NUTA

NUTA Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    62
    Ödül Puanları:
    178
Xenuta'nın Annesi İçin 70.Bin Ya Şafi Çekiyoruz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. HeR NeFeSTe SeNSiZLiĞi iÇiMe ÇeKiYoRuM...

HeR NeFeSTe SeNSiZLiĞi iÇiMe ÇeKiYoRuM...

HeR NeFeSTe SeNSiZLiĞi iÇiMe ÇeKiYoRuM... bir sigara daha yakıyorum... gene sensizliğin şerefine... gidişini yakıyorum... gidişini görmemek için duman altı yapıyorum hayatımı... sensizlik içimde... bakışlarım anlamsız, kilitli hala gidişine... yüzümde hüznü gizli sensizliğin... bakıyorum... bir nokta oluyorsun hayalimde... bir nefes daha çekiyorum... sensiz yapamıyorum... günden güne...
  2. 55 yasında dördüz annesi

55 yasında dördüz annesi

Yaklaşık 15 yıldır İtalya'da ikamet eden 55 yaşındaki Hintli kadın, dördüz dünyaya getirdi. Yerel La Gazzetta di Mantova gazetesindeki haberde, ülkesinde suni döllenme yöntemiyle hamile kalan kadının 4 erkek bebek dünyaya getirdiği belirtilirken, bebeklerin 38 yaşındaki babası Pabla Maghar Singh, "15 yıldır bu anı bekliyorduk" dedi. Haberde, bir hafta önce 7 aylık doğan...
  3. Binlerce selâm, binlerce salat Sana Ya Resûlallah

Binlerce selâm, binlerce salat Sana Ya Resûlallah

“Binlerce selâm, binlerce salat sana Ya Resûlallah” “Anam babam sana feda olsun Ya Resûlallah” Alemde eşi benzeri olmayan o inkılapçı güzel insanların, dostlarının, Ashabı Güzîn’in ifadeleriyle sana sesleniyoruz. Binlerce selâm ve salat sana Ya Resûlallah. Anam babam sana feda olsun Ya Resûlallah. Ama biz biliyoruz ki; Hz.Ömer el-Faruk Radiyallahu anh hazretlerine sormuştunuz, “Ya Ömer beni...
  4. çok uykusuzluk çekiyorum bunun için bir dua varmı?

çok uykusuzluk çekiyorum bunun için bir dua varmı?

Selamlar. Son haftalarda müthiş uykusuzluk çekiyorum.Bir derdim de yok ama uyuyamıyorum. Acaba bu derdim için bir dua var mı edebileceğim?
  5. hamile kalmak için 70 000 ya varis

hamile kalmak için 70 000 ya varis

kızlar bir dua grubunda tanık oldum 70000 tane ya varis çekiyoalr şimdiye kadr 50 üstünde hamiş var sizlerde çekmek isterseniz birlikte çekelim herkes ismini yazsın liste yapalım sırayla çekelim herşey bir vesile böyle toplulukları arasanız bulamazsınız herkes birbiri için çıkar gözetmedn kar zarar ilşkisi olmadn çekicek kiminin duası demişler

Sayfayı Paylaş