gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

XL Şal Bağlama Tekniği (video)

Konu, 'Tesettür Modası' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

şal bağlama tekniği, şal bağlama, şal bağlama modelleri
    Sevgili melekler, testtürlü bayanlar eşarp yanında şal kullanmayı da çok seviyorlar. Kullanımı da hayli rahat olan bu şalların bazıları hayli büyük oluyor. Eğer sizin de XL bir şalınız varsa ve nasıl bağlayacağınızı kestiremiyorsanız, şimdi sizlerle paylaşacağımız XL şal bağlama modeli işinize yarayacaktır. Bu şık bağlama tekniği için lütfen videomuzu dikkatle takip edin...

ASLIMOZUM bunu beğendi.
XL Şal Bağlama Tekniği (video) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şal Bağlama

Şal Bağlama

şal bağlama şal bağlaması Geçen oazara gitmeden önce her zamanki bağlama modeliniyapmaktan bir bakıma sıkıldığım için değişik birşeyler yapmaya karar verdim sıvadım kolları... Tam yarım saatimi aldı kollarım ağrıdı biraz sinirlerim bozuldu bir iki çığlık attıktan sonra sonuç hiç de fena olmadı doğrusu.. Bu şal bağlama modeli ile ilgili görüşlerinizi meak ediyorum canlarım .. Nasıl olmuş???
  2. Farklı Şal Bağlama Stilleri

Farklı Şal Bağlama Stilleri

şal bağlamak şal bağlama değişik bağlama örtünme modelleri tesettür bağlamak Tesettüre riayet yolunda Allahın emrini ve zamana ayak uydurma açısından kadınlarımız bir çok farklı model ve tarzlara açıktır.. Bende bunlardan biri olarak ve ilk tesettüre girdiğim zaman çetiğim örtünme sıkıntılarını nmek için piyasadaki bir çk tarzı ve giysiyi gözden geçirmiştim.. Tabi başta zorlanmıştım ama şimdi...
  3. Temel Şal Bağlama Tekniği (video)

Temel Şal Bağlama Tekniği (video)

şal bağlama teknikleri, şal bağlama, şal bağlama modelleri Sevgili melekler, tesettürlü hanımların belki de en zorlandıkları şeylerden biri eşarp ya da şallarını nasıl bağlayacaklarını tam olarak bilememeleri. Özellikle yeni tesettüre girmiş olan bayanlar için bu sayfamızda videolu olarak temel şal bağlama nasıl olur göstermek istiyoruz. Videoyu dikkatlice izleyin ve uygulayın.. [media]
  4. Şık Şal Bağlama Teknikleri (video)

Şık Şal Bağlama Teknikleri (video)

şal bağlama, şal bağlama teknikleri, şal bağlama yöntemleri Sevgili melekler, tesettür modasının en önemli detayı olan eşarp ve şıllar şık bağlama teknikleriyle hoş bir görüntü veriyorlar. Eşarptan daha ziyade kullanılan desen desen, renk renk şalları nasıl bağlayacağınız konusunda tereddütler yaşıyorsanız, şimdi sizlerle paylaşacağımız videodan son derece şık iki türlü şal bağlama tekniğini...
  5. Gündelik Kullanılabilecek Şık Şal Bağlama Tekniği (video)

Gündelik Kullanılabilecek Şık Şal Bağlama Tekniği (video)

şal bağlama teknikleri, şık şal bağlama, şal bağlama Sevgili melekler, tesettürlü bayanlara özel şık şal bağlama tekniklerinden biriyle daha karşınızdayız. Bu teknikte kullanılan şalın yarısı düz renk yarısı desenli bir model. Siz de eğer bulabilirseniz, çift renkli ya da çift desenli bir şal kullanırsanız, bağlama tekniğiniz çok daha göze çarpacaktır. Şimdi hep birlikte videomuzu...

Sayfayı Paylaş