gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Ya acillll bi bakın buraya ..

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Kızlar walla artık kendii yemeye başlıcam sinirden Allahım ya saçlarımın tam ön kısmı ama sadece perçem olan kısımda ceviz büyüklüğünde bir kepeklenme oluştu iki gündür ne olduğunu anlamadım ya kepek tek o noktadamı olurmuş hani onuda geç şampuanın aynı uzun zamandır sac kremim aynı bu nokta neden iki gündür böyle oluyor hemde ufak deil böle sanki yara kabuğu gibi ben alıyorum alan küçük ya, hopp yarım saat sonra aynı şekill ya ne yapabilirim? warmı bi çaresi hadi bayanlar....:grev::grev::grev:

2. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Canım ya gecmiş olsun öncelikle simdi ne deyim ki bence kepeklenme durduk yerde olur mu ki?acaba hava değişikliğinden falan mı oldu yardım edemedim kusura bakma balım gecer insallah

3. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    geçmiş olsun canım benim eşimdede oldu öyle ceviz büyüklüğünde sürekli kabuklanıyordu, doktora gittik stresden oluyor dedi krem verdi geçti çok şükür.

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Canım kewpek değildir o yara olabilir saç derisi döküntüye açık olduğundan yara da kepek halince dökülüyodur bence dra git tabi uzun sürerse.

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ksinlikle dr git Belen'cim. Hafif ve yada sıradan sandığın şeyler, sağlığında büyük patlamalara neden oluyor malesef...
    Geçmiş olsun tatlım, dr git kesinlikle ve bir an önce.

6. toi avec moi

toi avec moi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    bu kepek degil doktora gitmdlisin.

7. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    bende katılıyorum melişlere canım sen dr git bence o kepek deildir ya öle tek bir noktada olur mu? sen git bir göster dr cok gecmiş olsun bu arada canım....

8. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

doktora göründünmü..

çörek otu yağı iyi die bılıodum

Ya acillll bi bakın buraya .. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlişkisi uzun yıllar sürüp biten ya da cıkmaza giren meleklerr buraya

İlişkisi uzun yıllar sürüp biten ya da cıkmaza giren meleklerr buraya

Ben bu siteyi bir çoğumuz gibi sürekli takip ediyorum.Hepimiz ilişkilerimizde farklı bir çıkmaz yaşamışız ya da hala yaşıyoruz.Burda yazılanları okuduğumda hayatın insanlara farklı farklı ne olaylar yaşattığını gördüm,etkilendim.Kimimiz 6 yıldır beraber olduğu erkek arkadaşından nedensiz ayrılmış,kimimiz 3 yıldır beraber olduğu erkek arkadaşı tarafından ailesi istemiyor diye terk edilmiş,kimi...
  2. acillll

acillll

slm kızlar parfüm almam gerek ve bi türlü kara kılamadım.bu söyleyecklerimden ikisini bana önerrseniz sevinirim..wish of love,little blcak dress.timeless.ındependence..şimdden teşk ederrimconcon
  3. Buraya bi bakın da görün

Buraya bi bakın da görün

İtirazım var asabileştim yine bak .Günümüzde okadar çok şarkıcı varki bakın sanatçı demiyorum şarkıcı!!! Besteledikleri söyledikleri şarkılar en fazla bir ay tutuluyor.Ve bizde bunları dinleyip para kazandırıyoruz.Aşık Veysel kimdir diyincede öyle bakıyolar işte.Hiç mi eskimez bi adamın şarkısı.Türkülerindeki sözlere bakın ne kadar anlamlı.Tabiki şimdiki şarkıcıları dinlemeyin kötü demiyorum...
  4. ya deli olacağız .. yada deli kalacağız :) bi bakın bence

ya deli olacağız .. yada deli kalacağız :) bi bakın bence

1960"lı yıllar, Elazığ Akıl hastanesinden deliler kaçar, Elazığ’ın cadde ve sokaklarına dağılır. 423 deli kaçmıştır. O zamanın ünlü doktoru Mutemet Bey hastanenin başhekimidir. Doktor bey ne yapalım derler. Mutemet Bey bana bir düdük verin ve arkama yapışarak gelin der. Doktor önde birkaç personeli arkasında tren-tren oynayarak Elazığı dolaşır. Bütün deliler bu kuyruğa...
  5. Çalışan anneler buraya bi bakın :)

Çalışan anneler buraya bi bakın :)

İbgiltere'de yapılan araştırmada çalışan annelerin çocuklarına sadece günde 1 saat ayırabildiği ortaya çıktı. Yapılan araştırmaya göre ev işlerine de zaman ayırmak zorunda kalan çalışan anneler çocuklarına zaman ayırmada büyük sıkıntı yaşıyor. Bu yüzden de büyük suçluluk duyuyor. Ancak uzmanlar bunun çocuklar için bir sorun teşkil etmediğini belirtiyor. İngiliz uzmanlar "Önemli olan...

Sayfayı Paylaş