gebe
  1. ayşegül_35

ayşegül_35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ya artık şu kilolar gitsin istiorum ya acayip taktım çok kötüyümmmm:(YARDIMM

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında ayşegül_35 tarafından paylaşıldı.

slm herkese ya ben bu kiloları acayip ama gercekten acayip takıorum yardım edin lütfenn

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    Canım herşey senin elinde bizim yapacagımız pek bişey görükmüyorr yememeye gayret ett spor yap bi de son yıllarda dans ederek zayıflıyor insanlar ne bilimm bol boll su içç tok hissi verir herşey seninle başlar bunu unutma canım bu arada hoşgeldin aramıza...

3. ayşegül_35

ayşegül_35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkur edrim canım 19 yasındayım daha bu arada.cok problemm yok öle ama 55 kilo olmadan yani 6 kilo wermeden rahat uyuyamıycam ya üniye gidiorum sonucta fit olmak istiorum artık lisede zaten şişmandım bildiğin biraz werdim ama 6 daha kaldı taktım kafayaa yaa:(bu kadar cok istedgi bişeyi insan neden yapamaz elinde oldugu halde anlamıorummm cnm

4. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    canım başta bu kadar kafana takma o zaman ister istemez moralman cökersin sabah koşuları yap bide belediyenin actıgı spor merkezleri var ucuzda oluyo ve baya iyi zayıflıyosun hocalar eşiginde onlarada yazılabilirisn

5. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    anladım canım benim inanıyorum cokk kugu bir kız olacaksın bunu başaracaksın az sabır ve yememeye dikkat ettt

6. eminegelin

eminegelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    16-17 yaslarinda bende tam bi dombiliydim, cikolata, Cola, Cips´i biraktim, firsat buldukca sabahlari ko$uya ciktim, ve kisa bi sürede 12 kilo verdim... yediklerinde dikkat edip, birazda hareket oldumu, kendiliyinden gidiyor kilolar... acele etme, kafanada fazla takma....

7. ayşegül_35

ayşegül_35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür edriim hepinizede umarım basarıcam bu sefer buraya yazıcam inş basardım dieee:)

8. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Bol bol su ic,meyve caylari ic,yesil cayi ozellikle ic.her gun yogurt ye yagsiz olsun.Abur cubur yeme,duzenli beslen,ac kalirsan bir yarari olmaz.

9. ayşegül_35

ayşegül_35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
ya artık şu kilolar gitsin istiorum ya acayip taktım çok kötüyümmmm:(YARDIMM konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Git diyordun ya

Git diyordun ya

Git diyordun ya, gidiyorum işte … Sende; benden eser kalmamış.. Sevda adına hiçbir şey yok.. toz duman her şey! Bir gün ‘ git ‘ diyeceğini, yeter diyeceğini biliyordum … Ve gidiyorum, o bensiz gönlünden! Hayaller… verdiğin ümitler.. sevgin! Hepsi hepsi birer kül oldu! İnanmazdım.. inanmadım.. inanamadım bunları duyduğuma … Git deyişine …. Sende; ben yalanmışım.. bir oyuncakmışım...
  2. Git Yada Gidiyorum

Git Yada Gidiyorum

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Gittin ya...

Gittin ya...

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Gittin Ya Ardından Senin Gibi Olabilmeyi İstemedim Bende!... Gitmek İstedim Yokluğuna Boyalı Bu Soğuk Şehirden!... Sırf Yokluğuna Şahit Olmamak İçin Gitmek!... Oysa, Yağmurun Nemini Taşıyan Sokak Kaldırımlarında Kayboldu, . . .HER DEFASINDA ÜRKEK ADIMLARIM. . . alintidir

Sayfayı Paylaş