gebe
  1. cns_01

cns_01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    95
    Ödül Puanları:
    0

Ya aska gelirse

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında cns_01 tarafından paylaşıldı.

nasreddin hoca, espiri, burdur, arkadas, kahkaha, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz

Nasreddin Hoca ile arkadaşları Burdur'da bir eve akşam yemeğine davet edilmişler.Ev eski ve ahşap, bastıkça tahtalar gıcırdıyor, hoca :
    -Evin tahtaları ses veriyor! Gıcırdıyor... demiş...
    Adam biraz ukala ya :
    -Bizim ev pek sofudur, ara sıra zikreder! demiş...
    Hoca hemen cüppesini giymiş, koşar adım merdivenlerden iniyor... Ev sahibi arkadan bağırıyor... Hocam nereye?
    Hoca cevabı yapıştırmış;
    -Ya şimdi aşka gelir bir de secdeye kapanırsa demiş.!

Ya aska gelirse konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aska geldı cocuklugum

aska geldı cocuklugum

Beraber ilk adımlarını atmaya başlamak gibi, Ve tutmadan elini,her an düşecekmiş gibi..." Yanaklarından anca mutluluk gözyaşı dökebilen zamanlardan arta kalan,sıcacık gülümseyişlerin insanın içini titrettiği yıllardan,yalanın ne olduğu dâhi bilinmediği o güzelim sevdalardan düşmüş iki yüreğin birbirini bulması; Birinin diğerini tamamlaması bu... Seninle başlayıp,anca seninle tamamlanacak...
  2. biz aska yakin yasiyoruz

biz aska yakin yasiyoruz

Biz Aşka Yakın Yaşıyoruz! Resmi büyütmek için tıklayın 20 Yıl Sonra Kameralar Karşında Buluşan Türkan Şoray ve Cihan Ünal, 'Biz Aşka Yakın Yaşıyoruz' Dedi.. 20 YIL SONRA KAMERALAR KARŞINDA BULUŞAN Türkan Şoray VE CİHAN ÜNAL, 'BİZ AŞKA YAKIN YAŞIYORUZ' DEDİ.. Yıllar sonra aynı dizi projesinde buluşan Cihan Ünal ve Türkan Şoray, çarpıcı açıklamalar yaptı: Cihan Ünal: Bizim Türkan'la aşka...
  3. Ya Dile Gelirlerse ;)

Ya Dile Gelirlerse ;)

heyyy rahat dur bak yoksa şuradan şöhretli uçan tırmığımı atarım Allahıma dünyanı şaşırtırım abi ya ne oluyor orda bakıyorum bakıyorum bir şey anlamıyorum üç güne kadar Rehema'yı istemeye gidicez kas yapmam lazım babası haber gönderdi'' zırhını giyinip gelsin'' dedi . ben bu işten birşey anlamadım abi yav acaba ne demek istedi ha gayret ruknettin oğlum kaldırırsın sen bu ağırlığı,...
  4. Ameliyatta ya anestezi az gelir ve hissedersek ne olur?

Ameliyatta ya anestezi az gelir ve hissedersek ne olur?

anestezi aylık geliri Amerika’da kısa süre önce sinemalarda gösterime giren “Awake''“Uyanık'' adlı film çok nadir rastlanan hastaların ameliyat sırasında anestezi verilmesine rağmen uyanmalarını ele alıyor. Ameliyat sırasında uyanmak ve hatta neşter acısını hissetmek çok ender de olsa bazı hastalarda görülebiliyor. Anestezi altındaki bir hastanın ameliyat sırasında ayılması ve şiddetli...

Sayfayı Paylaş