gebe
  1. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

ya bana bi bakar mısınız?

Konu, 'Yeni Ssk Yasaları' kısmında gamselim tarafından paylaşıldı.

ya meleklerr benim bir kardeşim var 18 yaşında hemofil hastasıı % 60 özürlü raporu var annem huzur evinde calışıyor sigortalıı kardeşimde annemden faydalanıyor ama gelin görün kii kardeşim 18 yaşını doldurdugu için sigortadan düştü şuan kardeşim hasta olsaa ignesini alamadıgımız için kimbilir off allah korusun bunun için neler yapabiliriz..? hangi yetkililere şikayette bulunabilir tekrar sigortası baglanması için neler yapabilirz sigorta kardeşim için hayat demek bir iğnesii 1.500 veya 2.000 bunu alacak maddi durumumuz yok lütfen yardım edinn..

2. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ay allah yardımcınıs olsun.ama tatlım bu önemli bi konu.bunu dorudan ilgili kuruma giderek halletmeye çalış.valla ülkemizde olmazlar bile çok mükemmel bi şekilde olduruluyor.bence sıkma canını.sen yeterki doğru kişilere ulaş.allah şifalar versin

3. gamselim

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    ayyy inş canım cok bunalttı bu olay bzi parada yok özelede gidemiyoruz nasıl olcak bilmiyorum..sagol walla ya offf :18:

4. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Canım %60 özürlü olmak çalışmamasını sağlamıyor. İŞKUR'a gidip kaydını yaptırın. İşverenler yasamıza göre 50 işçiden fazla işçi çalıştırırlarsa özürlü çalıştırmaları şart. Yani devlete müracaat edip özürlü personel alıyorlar..

Çok yoğun olmayan bir konumda hem maaş alır hemde sigortası çalışır.. İşverende bu zorunlu görevini yerine getirirken işçide sağlık haklarını alıyor..

Benim bilgim bu.

5. gamselim

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

ahh ablam yaa kardeşim 18 yaşında yürüyemiyorr bizee para pul iş lazım değill kardeşimin ii olması için kullandıgı ilaçlar lazımm bunun için de sigorta lazımmm yinede saol ablaa ilgilendiğin içinn

ya bana bi bakar mısınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ne yapmalıyım bana bi akıl ya

ne yapmalıyım bana bi akıl ya

arkadaşlar hani ince bir çizgide olduğunuz anlar olur yaa bikarar vermek zorunda kalırsınız şu son dönemlerde ben o ince çizgideyim ve seçim yapamadığım içinde ciddi bir bunalımdayım evliliğim hakkında bi karar vermem gerekiyo ama sağlıklı düşünemiyorum 2 seçimin sonundada üzüleceğimi biliyorum çok yorulduğumun farkındayım ne yapacağımı bilmiyorum. melekler şimdi ben ne yapmalıyım:cry::cry::cry:
  2. Bi Bakar mısınız....

Bi Bakar mısınız....

Şu an Dünya'da altı milyar insan yaşıyor. Her yüzyılda bir kaybolup, her yüzyılda bir yeniden doğan altı milyar insan. Dünya dolup dolup boşalırken, değişen tek şey parmak izleri ve burun kemikleri oluyor... Savaşlar hiç bitmiyor, kavgalar tükenmiyor, insan kendini bir türlü aşamıyor. Yaşadığı süre içerisinde, komplo teorileriyle kendini tüketiyor, “Kimse savaşları durduramaz!” diyerek...
  3. Bi bakar mısınız kızlar yardıma ihtiyacım var....

Bi bakar mısınız kızlar yardıma ihtiyacım var....

Merhaba melekler.Ben yaklaşık 11 haftalık hamileyim.:baby:Şimdiye kadar hafif bel ağrılarım dışında bişey olmamıştı ama bu gün çok fena bi ağrım var.Adet sancısı gibi bu ama biraz daha hafifi bi de iç çamaşırımda bazı lekerler var.Kırmızı deil ama sarımsı lekeler.Açıkçası korkuyorum doktora gitmeye.Bebeğime bişey olmuştur diye.Ama olağan bişey olabilir mi bilemiyorum da.Bu konuda tecrübeli...
  4. Rüya mı Kabus mu Masal mı bi bakar mısnız...

Rüya mı Kabus mu Masal mı bi bakar mısnız...

rüyada valiz toplamak rüyada birinin sana para vermesi insanın yılana dönüşmesi yılanın insana dönüşmesi yılana dönüşmek Merhabalar size az önce gördüğüm ve beni şu an hala etkisinde bırakan bir rüyamı anlatacağım ve yorumlamanızı rica ediyorum. Rüyamda kayınvalimdemlerdeydik.Kayın validemle aram çok iyi değildir yani kavga etmeyiz ama sanki beni pek istemez.Her neyse rüyamda oradayız...
  5. Bi bakar mısınız ?

Bi bakar mısınız ?

Kızlar arkadaşım rüyasında karlar içinde ölmüş bi bebek görmüş herkes ağlıyomuş bebekte benim erkek arkadaşımınmış... Çok merak ediyorum yorumlayabiliyosanız anlamını söylerseniz beni çok mutlu edersiniz :)

Sayfayı Paylaş