gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ya ben öldükten sonra internet hesabım ne olacak

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım internet hesaplarım ve kullandığım mailler vs, şeyi merak ediyorum yarın bi gün her insan gibi bende ölcem de, acaba diyorum öldükten sonra bu hesaplarıma nolcak.?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ya ben öldükten sonra internet hesabım ne olacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ben öldükten sonra hemen evlenirmisin?

ben öldükten sonra hemen evlenirmisin?

Biz kadınlardan korkulur valla hi:D:DBaksanıza kadına şıp die kocasının foyasını ortaya çıkardı.Helal ya.:seker:İyi ki de kadınız.Korksun bizden erkekler:sigara: EVLENİR MİSİN? Kadın : Ben ölürsem ne yaparsın? Tekrar evlenir misin? Adam : Hayır, Kesinlikle hayır! Kadın : Neden? Evli olmak hoşuna gitmiyor mu? Adam : Öyle demek istemedim. Tabi ki gidiyor. Kadın : O zaman neden...
  2. Ölen birinin MSN hesabı ya da internetteki resimlerinin akıbeti ne oluyor?

Ölen birinin MSN hesabı ya da internetteki resimlerinin akıbeti ne oluyor?

Örneğin bir MSN hesabının, resimlerin ya da blog yazılarının sahibi olan kişi hayata veda ettiğinde, bu kişinin internette yayınladığı materyaller ne oluyor? Olaya hukuki açıdan bakıldığında sorunun cevabı aslında gayet açık. OUT-LAW.com'da editör olarak görevini sürdüren Struan Robertson'a göre kişi telif hakkına sahip olduğu tüm materyalleri dilediği bir kişiye miras bırakabilir....
  3. Eşinden boşanmış olanlar öldükten sonra aynı eşlerle mi birlikte olacak

Eşinden boşanmış olanlar öldükten sonra aynı eşlerle mi birlikte olacak

Bana o kadar eziyet ettiki kocam, ondan ahirette ondan kurtulamayacak mıyım ya ben :) Zulmedenlerle mazlumlar nasıl aynı yerde olurlar kı, tamam teknik olarak kimle evli isen ahirette onunla birlikte olacaksın ama. Ne bilim ya bu durum bana biraz karışık geldi. Tam olarak bu hususta yardım edebilir misiniz. Ben şimdi bu zulümcü dombiliyi bi kez daha çekemem ha ahirette. Nihat Hatipoğlu olcak...
  4. Siz Öldükten Sonra İnternet Hesaplarınız Ne Olacak?

Siz Öldükten Sonra İnternet Hesaplarınız Ne Olacak?

siz öldükten sonra internet hesaplarınız ne olacak ne yapmak gerekir ile ilgili bilgiler burada melekler Aşağı yukarı herkesin facebook hesabı,twitter hesabı ya da en azından bir msn hesabı vardır melekler :) ,bu kesin.Peki hiç düşündünüz mü internette oluşturduğunuz hesaplarınız siz öldüğünüzde ne olacak? İnternet hesaplarınızla ilgili bir vasiyetname yapmanız gerekebilir desem,ne...

Sayfayı Paylaş