gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ya bu Twitterda Resimlere Nasıl Bakılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar size bir sorum olacak ben yeni bir twitter hesabı aldım da ama resimlere nasıl bakacam bilmiyorum acaba Twitterda Resimlere Nasıl Bakılır bileniniz var mı?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Twitterda Resimlere Nasıl Bakılır Twitterda Resimlere Bakmak

Twitpic.com'a Twitter hesabınla bağlanıyorsunuz. (Twitter hesabına giriş yapmış durumdaysan, kullanıcı adı şifre bile sormaz) Sonra oradan fotoğraf yüklemekle ilgili yere tıklayıp, mesajını yazıp ve yolluyorsunuz. Fotoğraf linkinin de mesaja ekleyeceği karakter sayısı 100'ün altına düşer.. Bu arada sizin bir Twitpic hesabınız oluşmuş oluyor, her fotoğraf paylaşımınızda önceki fotoğraflarada ulaşılabiliyor..

Twitpic.com gibi başka benzer sitelerde var..

Ya bu Twitterda Resimlere Nasıl Bakılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deriye nasıl bakılır...

Deriye nasıl bakılır...

özcan ata Deriye nasıl bakılır... Antika eşyalar hayatımıza girerken ister istemez bir bilgi birikimini, öğrenme dürtüsünü de beraberinde getirir. Belki de bu nedenle antika tutkunlarının, bu işe gönül verdikten sonra hayat çizgisi hep değişir. Bretz'in sahibi Özcan Ata, antika mobilyalar arasında deri döşemeli mobilyaların çok özel bir yere sahip olduğunu söylüyor....
  2. kağıt falına nasıl bakılır

kağıt falına nasıl bakılır

kağıt falı nasıl bakılır iskambil falı nasıl bakılır iskambil fali nasil bakilir video kartlarıyla fal Fala inanma falsız da kalma demişler:) Okadar çok fal çeşidi varki bunlardan biriside kağıt falı kızlar bakalım kağıt falı bizim için neler söylüyormuş:) Kartlar simgeler ne anlama geliyormuş birlikte öğrenelim bakalım:tik: Niyet falı açılırken bir deste oyun kağıdı kullanılır. Fakat el...
  3. Periler tarotuna nasıl bakılır

Periler tarotuna nasıl bakılır

peri tarotu nasıl bakılır peri falı tarot nasıl bakılır video melek kartlarına melek tarotu Deste tarotu, Celtic tarot, Aşıklar tarotu derken işte dünya çapında canlanan bir eski tarot yöntemi daha... Bu Tarot çeşidini size daha önce anlatmıştım... hatırlamak isterseniz.. hemen link ekliyorum.. http://www.meleklermekani.com/tarot-ozel-bolumu/153322-fairy-peri-tarot-destesi.html Bu...
  4. Lale Bitkisi Nasıl Bakılır?

Lale Bitkisi Nasıl Bakılır?

kızlar ben terasımda lale yetiştirmek istiyorum acaba lale Bitkisi Nasıl Bakılır? bu konuda bilgisi olan var mı?
  5. Twitterda Şikayet Nasıl Yapılır?

Twitterda Şikayet Nasıl Yapılır?

twitterda şikayet twitterda şikayet etme Sevgili melekler, bir twitter hesabınız varsa ve bir kullanıcıdan rahatsız oluyorsanız, onu şikayet edebilirsiniz. Nasıl mı? Yapmanız gereken şey öncelikle engellemek ve şikayet etmek istediğiniz twitter hesabına giriyorsunuz daha sonra takip et kısmına tıklayın orada çıkan seçeneklerden kişiyi engelle yada sil var oradaki butona tıklayın...

Sayfayı Paylaş