gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Ya Canlı Olsalardı???

Konu, 'Komik Resimler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

alıntı

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Ya Canlı Olsalardı???
    hehehe çok hoş

Ya Canlı Olsalardı??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kızım olsaydı eger adını ...... Koyardım. Ya siz???

kızım olsaydı eger adını ...... Koyardım. Ya siz???

bir kızım olsun adı yağmur olsun Allah herkese asagidaki yazılı bütün nitelikleri bir arada toplayan bebekler nasip etsin. Bir kızım olsaydı eğer adını "GECE" koyardım; Simsiyah gözlerindeki parıldayan yıldızlarla Allah'ın yarattığı kainatın aynasını göstersin diye... Bir kızım olsaydı eğer adını "MEVSİM" koyardım; Dört ayrı mevsimin bütün güzelliklerini beşinci...
  2. Erkekler adet olsaydı :D:Dkop kop yandan

Erkekler adet olsaydı :D:Dkop kop yandan

orkid ped numaraları orkit numaraları erkekler adet olsaydı nasıl olurdu acaba.heralde ortaya çok farklı bi durum çıkardı.okuyalım kopalım hahaha -orkidlerimizi birbiriLERiNE gösterip "benimki daha kanlı ulan" derdiler. -orkid in adını değişip erkid olurdu.. -aaa LeOoOo can gene kanamışşın bugün -sorma, peder gene çok kızdı, etrafı kan içinde bırakmışsın diye. adamın böyle...
  3. siz olsaniz ne yapardiniz? yada dogru o*** ne???

siz olsaniz ne yapardiniz? yada dogru o*** ne???

mrhb meleklerim..ben almanyaya gelin geldim.26 yasindayim.4 senelik evli ve bi kizim var.daha bu ay 1 yasina girecek..yakla*** 3 ay kadar önce esimin kumar oynadigini bana ya***lar söyledigini ögrendim..bunlarla birlikte bana benden ayrilmak istedigini beni sevmedigini söyledi...bunlarin üzerine ben ona olsun atlatiriz yeterki isteyelim dedim ve hlada israr ediyorum...ama o bana karsi bisey...

Sayfayı Paylaş