gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Ya çok gerçekci ya da gerçekten resim

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Ya çok gerçekci ya da gerçekten resim

evet gerçektende öyleler emeğine sağlık canım

3. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

çok ilginç ama resimler galiba emeğine sağlık

4. sevgi10

sevgi10 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    18
  5. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

çok ilginç ve hoşlar eline sağlık.

6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

evet resimler arkadaşlarr gerçek gibi süper bir çalışma olmuş

Ya çok gerçekci ya da gerçekten resim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ceza Vakit Az Ya Da Çok

Ceza Vakit Az Ya Da Çok

Vakit az ya da çok nakit al cebe sok para var ya da yok.Filozof Dede Korkut'u ite kaka sorma kitabı bırak orda bu tarihe lanet olsun alakok gibi ol Holocaust'a bir son bana kalsa muson yağmur yağsın alevinizde sönsün savaşınızın şerefi yok şeref o savaşı çoktan terk etti bok koktu çok.Panik atak oldu bu toplumun oğlu ve kızı gelinim ol,kızımı satamadım ananı getir kaynana kaynadı işini bitir...
  2. Ya Gözyaşım Ya da Sen..

Ya Gözyaşım Ya da Sen..

Denedim çok zorladım yine de geçmiyor Bu nöbetler çok zamansız, hiç bitmiyor... Bahar gelince kalp ağrılarım hep artıyor Ya da bu hasta yürek bunları abartıyor Bu gece de ağlıyorum Hem de hiç istemeden Tutamıyor engel olamıyor artık Gözyaşıma bu beden.. Uyuyamıyorum artık Sabahları görmeden Akıyor gidiyor içimden Ya gözyaşım ya da SEN ! [Alıntı]
  3. En çok neyi ya da kimi özlüyorsunuz??

En çok neyi ya da kimi özlüyorsunuz??

Ailemi özlüyorum en çok,akşamları bir araya gelip ettiğimz sıcak sohbetleri özlüyorum mesela.Babamın yokluğunu birbirimize sıkı sıkı sarılarak bastırışımızı ya da bastırmaya çalışmamızı özlüyorum..Annemi,ablamı ve bekarlıktaki kendimi özlüyorum daha hür,daha rahat bağımsızca hallerimi..Özlediğim bi çok şey var aslında ama özlemek güzel,en azından bazı şeylerin kıymeti daha fazla özleyince...
  4. Ya gerçek olmazsa?

Ya gerçek olmazsa?

Hoşlandığım Çocuğun Rüyası... - Yanımda oturan bir erkek arkadaşım ile oturup dersin ne sıkıcı olduğunu bir kağıttda yazışıyorduk konumuz ile hiç alakalı olmayan bir şey yazmıştı kağıda "O seni çok seviyor lütfen biraz onla ilgilen." yazıyordu kimden bahsettiğini az çok biliyordum bu büyük bir ihtimal ile bu çocuk Ahmetti onun benden hoşlandığını biliyordum yakın arkadaşı gelip...

Sayfayı Paylaş