Ya Hayyu Ya Kayyum esması duası lazım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

 1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Ya hayy'u ya kayyum esmasını isa peygamber kullanıyormuş kızlar Nihat Hatipoğlunun proğramında şimdi duydum ama duasını görmedim belkide türkçesini okudu tam bilemiyorum. Bu duanın uzun metni varsa paylaşın lütfen. Hayırlı Sahurlar. Allah razı olsun.
   
 2. Melekler Mekanı

  Melekler Mekanı Tavsiye İçerikler Üye

  Benzer İçeriklerimiz:
   
 3. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

Ya Hayyu Ya Kayyum esması duası lazım konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Yayla....

  En güzel ve en yeşil yayla resimleri isteyenlere benden 6 tane güzel yayla resimleri ve yanında koyununu otlatıp sırtında çalı çırpı olan bir kadın da cabası :D:D
 2. Esmaul Hüsna Ya KAYYUM

  ya kayyum ya hayyum kayyum hayyum ne demek ne demek Kayyûm : Her şeyi ayakta tutan, koruyan,diri ve bütün kâinatın idaresini bizzat yürüten, hiç bir şeyin gizli kalmadığı Cenab-ı Hak buyuruyor. "Allah, O'ndan başka tanrı yoktur; O, hayydir, kayyûmdur. " (1) "Ölümsüz ve daima diri olan Allah'a güvenip dayan." (2) Allah zatı ve yüceliği ile vardır; her şeyin var...
 3. Hıdırellezde okunan dua yada duası var mı

  Hıdırellez zamanı okunacak dua yada dualar var mı arkadaşlarım. İslami olarak edilecek olan dualara bana örnek verebilir misiniz lütfen.
 4. "YA MANİ" esması hakk.

  Merhaba arkadaşlar, eşimle problemlerimiz var ve boşanma aşamasındayız. aramızın düzelmesi için ya mani esmasi duasınu okumam söylendi. bu duayı bilen biri var mı?.. yardımcı olabilir misiniz.

Sayfayı Paylaş