gebe
  1. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0

ya istiklal ya ölüm

Konu, 'Mustafa Kemal Atatürk' kısmında juju tarafından paylaşıldı.

ya istiklal ya ölüm soruları istiklal ölüm ile ilgili sorular soruları ve cevapları test test

[​IMG] Tayyib'e inat TÜRKÜZ !
    Akepe'ye inat TÜRK MİLLETİYİZ !
    Fettoş'a inat ULUS DEVLETİZ !

Sanmayın ki güçsüzüz... Biz Türkler, "Muhtaç Olduğumuz Kudretin, Damarlarımızdaki Asil Kanda" olduğunu yeryüzünde en iyi bilenlerdeniz !

Sanmayın ki sayımız az... Biz Türkler, "Bir Türk'ün Dünyaya Bedel" olduğunu her daim bilenlerdeniz !

Sanmayın ki korkuyoruz... Biz Türkler, "Her Türkün Asker Doğduğunu" analarımızın ninnilerinden itibaren bilenlerdeniz !

Suskunluğumuz sizleri aldatmasın... Biz Türkler, "Yurtta Sulh, Cihanda Sulh" diyebilecek kadar Asil Atamızın, "Eğer Yurdumda Sulh Varsa, Cihanda da Sulh Vardır, Yoksa O Cihanı Başınıza Yıkarım" ruhunu, sizleri Çanakkale'ye gömdüğümüzden beri çok iyi bilenlerdeniz !

Çünkü Biz, Çanakkale'de 57. Alay,
    Çünkü Biz, Kurtuluş Harbi'nde Kuvva,
    Çünkü Biz, Emanetlerimizin Bekçileri, MUSTAFA KEMAL'İN ASKERLERİYİZ !

YA İSTİKLÂL YA ÖLÜM, BAŞKA YOLU YOK ARTIK

ya istiklal ya ölüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yayla....

Yayla....

En güzel ve en yeşil yayla resimleri isteyenlere benden 6 tane güzel yayla resimleri ve yanında koyununu otlatıp sırtında çalı çırpı olan bir kadın da cabası :D:D
  2. aşk öldü ya evlilik

aşk öldü ya evlilik

öyle zamanlarda kadınlar hayal kırıklıklarını erkekler gibi ihanet ederek göstermezler. Ama bu, hiç olmaz demek değildir. İnsan her zaman insandır. Kadınlar da erkekler kadar sık olmamakla birlikte, ih Böyle zamanlarda kadınlar hayal kırıklıklarını erkekler gibi ihanet ederek göstermezler. Ama bu, hiç olmaz demek değildir. İnsan her zaman insandır. Kadınlar da erkekler kadar sık olmamakla...
  3. ya ölümsün ya düğün _ gülben ergen

ya ölümsün ya düğün _ gülben ergen

Yılmadım, tükenmedim yorulmadan hep bekledim Ha şimdi bugün, ha şimdi yarın gece gündüz dua ettim Bu ceza bu hükmün sonu nereye Dayanmaz yüreğim belki seneye Ozaman ya benimsin ya elin Ozaman ne olur söyle ne olur söyle Ozaman ya ölümsün ya düğün Ya ateşsin ya külüm Ya yüzüm ol ya hüznüm **alıntı**

Sayfayı Paylaş