gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ya kızıma birşey olursa korkusu :(

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Melekler, tecrübeli anneler benim sorunum kendim.Sürekli kızıma birşey olursa korkusuyla yaşıyorum.Gece kaçkere kalkıp nefesini dinlediğimi bir Allah bir ben bilirim.Bu paranoyadan vazgeçmek istiyorum, sizin de başınıza geldimi böyle birşey ?

ya kızıma birşey olursa korkusu :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göksel - Olur Ya

Göksel - Olur Ya

Yanlış yollara saptım senden kurtulmak isterken Yolumu kaybettim kayboldum İçimdeki fırtına elbet durulur derken Günler geçti ben sararıp soldum Olur ya bulurum ya Yine kalbinde bir yer nasıl olsa Olur ya bulurum ya Yine kalbinde bir yer belki de herşey yolunda Ele avuca sığmazsın sen delisin divanesin Durulmaz yorulmazsın sen Doğru yoldayım sandım seni ellerde ararken Oyunu kaybettim...
  2. Dişçi korkusu 8 yaşındaki kızı öldürdü

Dişçi korkusu 8 yaşındaki kızı öldürdü

8 yaşındaki kız göz göre göre öldü. Diş tedavisi sırasında dili kesildi. Daha sonra yaşananlar trajediye dönüştü. İngiltere’de 8 yaşındaki Sophie Waller adlı kız çocuğu, diş tedavisinden sonra yemek yemek yiyemez hale geldi ve hayatını kaybetti. TEDAVİ SIRASINDA DİLİ KESİLİNCE Guardian gazetesinde yayımlanan habere göre, konuyla ilgili soruşturmada, Cornwall’deki St. Dennis’de yaşayan...
  3. Olur ya...

Olur ya...

Olur ya, birgün beni hatırlarsan, seni ne çok sevdiğimi hatırla... Belki de sevgilerin en safıyla sana nasıl inandığımı ve yüreğimde sevdanı taşıdığımı hatırla.. Günler, geceler, aylar boyu sana, sevdamın her satırında, her dizesinde, sadece sana yandığımı hatırla.. Bazen çaresizlik bağlarmış insanın elini, ayağını, ümitsizlik için de, sana nasıl sımsıkı sarıldığımı hatırla... Olur ya,...
  4. Gizemli kızın korkusu :(

Gizemli kızın korkusu :(

Arkadaşlar derdim şu ruhum okadar sıkılıyorki anlatamam size geçen haftalarda benim parmağımda sorun vardı ve 3 gündür hem orta parmağım eklem yeri kırmızı morarık ve davul gibi şiş dünde serçe parmağım aynı şekilde başladı bugün dr gittim ve acil kan testi istedi yarına kemik iliklerimde yetmezlik ve romatizma başlangıcımış çok korkuyorum yarın kan testinde bunlar çıkar diye sağ parmaklarımın...
  5. cok kötüyüm ne olur biri birşey söylesin..

cok kötüyüm ne olur biri birşey söylesin..

arkadaslar benim yaklasık 4 aydır bi ilişkim var.aynı iş yerinde calısıyoruz.kücük bi ilcede yasadıgımız icin ilişkimizi kimseye söylemedik cok dedikoducu bir yer burası.genellikle evde vakit geciriyoruz.her neyse bizim iş yerinde allahın cezası evli bi kız var benim erkek arkadasımla baya bi samimiyet kurdu.yok evliligim kötü yok kocamdan şiddet görüyorum(külliyen yalan bence)epey bi ilgi...

Sayfayı Paylaş