gebe
  1. nagisim

nagisim Forum Okuru

ya neden üye olamiyorum

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında nagisim tarafından paylaşıldı.

Form dolduruyorum ama olmuyor

2. selma ak

selma ak Forum Okuru

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Eksik olan yada atladığınız bir bölüm olabilir ve olasılıkla bu yüzden olamıyorsunuzdur;)

ya neden üye olamiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Üye Adınız Ne Anlama Geliyor ?

Üye Adınız Ne Anlama Geliyor ?

evet arkadaşlar üye adınız ne anlama geliyo ben biraz meraklıyım daaaa :laugh::laugh: benimki gül hanım ....... ismin birgül ordan geliyo Peki sizin ki ?????? neden bu adı seçtiniz???????
  2. üsteki üye şuan ne yapıyor(=

üsteki üye şuan ne yapıyor(=

Yeni bi oyun buldum meleklerim. Üsteki üye eğer online ise o kişinin ne yaptığına bakıp yazacaksınız, eğer offline isede offline diye bildireceksiniz:) Hadi başlayalım aşağıdaki üye ben şuan ne yapıyorum:D:D
  3. Üstteki üye Neyle ünlü...

Üstteki üye Neyle ünlü...

Evvvveeeeettt melekler oyunumuz çok basit üstteki üyenin neyle ünlü olduğunu söylicez... Hadi bakalım benden başlayın.... Ayy çok merak ettimm neyle ünlü olduğumu :D:D:hhh:
  4. Zümrüd-ü Anka Nedir?

Zümrüd-ü Anka Nedir?

anka nedir zümrüdü anka nedir anka ne demektir Anka, masallarda adı geçen ve gerçekte var olmayan büyük ve süslü bir kuştur melekler :) Pek çoğunuz anka kuşuyla ilgili pek çok masal duymuşsunuzdur. Zümrüd-ü anka kuşuyla ilgili elimizde ki diğer bilgiler ise şöyle; Zümrüdüanka edebiyat ve tasavvufta yer alan efsanevi kuş. Arapların anka, iranlıların simurg adını verdikleri kuş, Türkçede her...
  5. misafirler sizlerde üye olsanız ya:)

misafirler sizlerde üye olsanız ya:)

kızlar gece saat 4 ama misaifr kullanıcı sayısı 800 nerdeyse maşallah demek geldı ıcımden ne cok sıteye bakınan mmisaifrler varmış maşallah ama sessiz kalmayın derim ben:):polis:

Sayfayı Paylaş