gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

ya ölümsün ya düğün _ gülben ergen

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Yılmadım, tükenmedim yorulmadan hep bekledim
    Ha şimdi bugün, ha şimdi yarın gece gündüz dua ettim
    Bu ceza bu hükmün sonu nereye
    Dayanmaz yüreğim belki seneye

Ozaman ya benimsin ya elin
    Ozaman ne olur söyle ne olur söyle
    Ozaman ya ölümsün ya düğün
    Ya ateşsin ya külüm
    Ya yüzüm ol ya hüznüm

**alıntı**

ya ölümsün ya düğün _ gülben ergen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşk öldü ya evlilik

aşk öldü ya evlilik

öyle zamanlarda kadınlar hayal kırıklıklarını erkekler gibi ihanet ederek göstermezler. Ama bu, hiç olmaz demek değildir. İnsan her zaman insandır. Kadınlar da erkekler kadar sık olmamakla birlikte, ih Böyle zamanlarda kadınlar hayal kırıklıklarını erkekler gibi ihanet ederek göstermezler. Ama bu, hiç olmaz demek değildir. İnsan her zaman insandır. Kadınlar da erkekler kadar sık olmamakla...
  2. Gülben Ergen - Düğüm Düğüm

Gülben Ergen - Düğüm Düğüm

Bir ağacın meyvesiyiz Topluyorlar ikimizi Biz delice seviyoruz Bilmiyorlar içimizi Türlü türlü söz oluyor Kırıyorlar kalbimizi Bizi kimse dinlemiyor Duymuyorlar sesimizi Düğüm düğüm bağlanmışız Çözülmeyiz, çözemezler Biz kalp kalbe sarılmışız Göremezler, bilemezler Seninle bir can gibiyiz Ayıramaz kimse bizi Dostlarımız düşman oldu Görmüyorlar kalbimizi Seninle hayalimizde Kurduğumuz...
  3. ya istiklal ya ölüm

ya istiklal ya ölüm

ya istiklal ya ölüm soruları istiklal ölüm ile ilgili sorular soruları ve cevapları test test Tayyib'e inat TÜRKÜZ ! Akepe'ye inat TÜRK MİLLETİYİZ ! Fettoş'a inat ULUS DEVLETİZ ! Sanmayın ki güçsüzüz... Biz Türkler, "Muhtaç Olduğumuz Kudretin, Damarlarımızdaki Asil Kanda" olduğunu yeryüzünde en iyi...
  4. Gülben Ergen & Erhan Çelik Düğün Resimleri

Gülben Ergen & Erhan Çelik Düğün Resimleri

gülben ergenin nikah resimleri, gülben ergen erhan çelik resimleri, gülben ergen kiminle evlendi, gülben ergenin düğün fotoları Daha önce Mustafa Erdoğan ile evlenen ve bu evlilikten biri ikiz olmak üzere toplam üç erkek çocuk sahibi olan Gülben Ergen, eşinden boşandıktan sonra bir süre yalnız yaşamıştı. Geçtiğimiz günlerde hayatını Erhan Çelik ile birleştiren v etekrar nikah masasına oturan...

Sayfayı Paylaş