gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ya ölümsün ya düğün

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

alıntı

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ya ölümsün ya düğün
    süper bir çalışma. şarkı desen o daha güzel:) teşekkürler canım:)

3. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ya ölümsün ya düğün

emegine saglik canim pasim

Ya ölümsün ya düğün konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yayla....

Yayla....

En güzel ve en yeşil yayla resimleri isteyenlere benden 6 tane güzel yayla resimleri ve yanında koyununu otlatıp sırtında çalı çırpı olan bir kadın da cabası :D:D
  2. aşk öldü ya evlilik

aşk öldü ya evlilik

öyle zamanlarda kadınlar hayal kırıklıklarını erkekler gibi ihanet ederek göstermezler. Ama bu, hiç olmaz demek değildir. İnsan her zaman insandır. Kadınlar da erkekler kadar sık olmamakla birlikte, ih Böyle zamanlarda kadınlar hayal kırıklıklarını erkekler gibi ihanet ederek göstermezler. Ama bu, hiç olmaz demek değildir. İnsan her zaman insandır. Kadınlar da erkekler kadar sık olmamakla...
  3. ya ölümsün ya düğün _ gülben ergen

ya ölümsün ya düğün _ gülben ergen

Yılmadım, tükenmedim yorulmadan hep bekledim Ha şimdi bugün, ha şimdi yarın gece gündüz dua ettim Bu ceza bu hükmün sonu nereye Dayanmaz yüreğim belki seneye Ozaman ya benimsin ya elin Ozaman ne olur söyle ne olur söyle Ozaman ya ölümsün ya düğün Ya ateşsin ya külüm Ya yüzüm ol ya hüznüm **alıntı**
  4. ya istiklal ya ölüm

ya istiklal ya ölüm

ya istiklal ya ölüm soruları istiklal ölüm ile ilgili sorular soruları ve cevapları test test Tayyib'e inat TÜRKÜZ ! Akepe'ye inat TÜRK MİLLETİYİZ ! Fettoş'a inat ULUS DEVLETİZ ! Sanmayın ki güçsüzüz... Biz Türkler, "Muhtaç Olduğumuz Kudretin, Damarlarımızdaki Asil Kanda" olduğunu yeryüzünde en iyi...

Sayfayı Paylaş