Ya Sevgilin Evliyse?

Lamazi

Yeni Üye
Üye
Ya Sevgilin Evliyse?
sevgiliniz evliyse

Evet kızlar bu anketimiz sizlere, erkek arkadaşınız var onunla güzel bir ilişki yaşıyorsunuz ve onu çok seviyorsunuz, belli bi zaman sonra onun evli olduğunu öğrendiniz ne yaparsınız?

Eğer bana başta her şeyi anlatırsa duruma göre bir şeyler düşünürüm tabi karısı ölmüşse veya ayrılmışşa neden ayrıldığını söylerse tabii... ama evlenmeye yakın ondan değil de başkasından öğrenirsem onu mahvederim hele bir de karısı varsa hiç öyle hiç öyle boşan falan demem çünkü YUVA YIKANIN YUVASI OLMAZ ama ona iyi bir dersvermek için mutlaka uğraşırım

gerce ben evliyim ama bekar olarak cevap verim bırakırdım

şimdi evliyim ve evli erkeklerle konuşan insanlardan nefret ediyom böyle bi durumu yaşadım çünkü

Evliliklerinin mahiyetine bakardım ben önce.Yani bi adamla evli olduğunu bile bile asla birlikte olmam ama bilmeden başlamışsam ve sonradan öğrenmişsem ve seviyorsam neden karısını aldatmış bunun altında yatan ne karısının bi eksikliğimi kendinin bir eksikliğimi yoksa adam sadece gönül eğlendirmek mi istiyor bunlara bakardım.karısı 4-4 lük ve mükemmel bir eşse özellikle çocuk da varsa tabi ki güle güle derdim.

Şöyle bir durum da var tabi.Karısı çok iyi olduğu halde erkek mutsuzsa karısını sevmiyorsa(ki büyük ihtimal bu odan sıkıldığı ve yeni heyecanlar aradığı içindir) karısından boşansa bile onla evlenmem.Çünkü böyle bir erkeğin ilerde benden de sıkılmayacağının garantisi yok :)

Geri