gebe
  1. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18

Ya sizce??

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında Moss tarafından paylaşıldı.

Manken Eda Özerkan,FHM dergisine erkeklerin kadınları aldatmasıyla ilgili ilginç açıklamalarda bulundu. “Aşk-ı Memnu”da Behlül’ün sevgilisi Elif’i canlandıran manken Eda Özerkan, FHM dergisine verdiği röportajda ilginç bir iddia ortaya attı:“Ben ‘Erkek, kayıtsız şartsız eşini aldatır’ sloganına inanıyorum. Aldatmayan var mı Allah aşkına? Gözümle şahit olmadım ama aldatır yani.”

Böyle konuşmuş bu manken.....

Ya sizce.?

2. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Haklı ama istisnaları unutmayalım =)

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    aldatmak illa baska biri ile yatmak degildir...

bence insan gözleri ilede aldatabilir :)

ve bunda neyazikki HICBIR istisna tanimiyorum :D

yani HAKLI kadin :):)

Ya sizce?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sizin hiç ablanız varmı?yada siz ablamısınız?

Sizin hiç ablanız varmı?yada siz ablamısınız?

Abla Kardeş Sevgisi Sevgi, sözlüklerde “insanı bir şeye ya da bir kimseye karşı yakın ilgi ve bağlılık göstermeye yönelten duygu” olarak tanımlanırsa da, bu tanımın yetersiz ve yüzeysel olduğunu söyleyen birçok yazar, sevginin tam anlamıyla tanımlanamayacağını düşünmektedir. Sevgi denildiğinde genellikle akla ilk önce, iki karşı cins arasındaki duygusal çekim gelmekteyse de,...
  2. Ya sizce?

Ya sizce?

kocamı aldattım itiraf kocamı aldattım pişmanım itiraf ediyorum Sevgili meleklerim, büyük bir sorun haline gelmiş bir konuyu sizle paylaşmak istedim. Bu dünya cok kücük ama bir o kadar icine sıgdırabilecek seylerimiz var. Mehmet gibi bir koca ve Filiz gibi bir kadın........ Aldatmak başta insana büyük zevk verse de bir süre sonra içini yavaş yavaş kemirmeye başlıyor. Ben eşimi aldattım içim...
  3. Altın elbiselere bayılırıım ya siz?

Altın elbiselere bayılırıım ya siz?

Altın elbise ile bronz ten nasılda yakışıyor birbirine..
  4. misafirler sizlerde üye olsanız ya:)

misafirler sizlerde üye olsanız ya:)

kızlar gece saat 4 ama misaifr kullanıcı sayısı 800 nerdeyse maşallah demek geldı ıcımden ne cok sıteye bakınan mmisaifrler varmış maşallah ama sessiz kalmayın derim ben:):polis:

Sayfayı Paylaş