gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Ya Sonra?

Konu, 'Çöplük' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Cangülüm

Cangülüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ya Sonra?

teşekkürler.

Ya Sonra? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Levent Yüksel - Ya Sonra

Levent Yüksel - Ya Sonra

Nedir derdin söyle diye Bir gün bana sormadın Yüzüme bakmadın Bilsen nasıl acı çektim Kendim kimse görsün istemedim Candan seven birini bekledim Sen yoktun ki, bu kara günlerde Başkası vardı gönlünde Gerçekleri gördüm yeter dedim Bu günün birde yarını var Mutluyduk belki, bu güne kadar Ya sonra, ne yaparım senden sonra Acımadan geçer yıllar Zamanla yalnızlık başlar Yola çıkar pişmanlıklar...
  2. Ajda Pekkan - Ya Sonra

Ajda Pekkan - Ya Sonra

Nedir derdin söyle diye Bir gün bana sormadın Yüzüme bakmadın Bilsen nasıl acı çektim kendim Kimse görsün istemedim Candan seven birini bekledim Sen yoktun ki o kara günlerde Başkası vardı gönlünde Gerçekleri gördüm yeter dedim Ah bugünün bir de yarını var Mutluyduk belki bugüne kadar Ya sonra Ne yaparım senden sonra Acımadan geçer yıllar Zamanla yalnızlık başlar Yola...
  3. Bebek arabası.. Peki ya sonra???

Bebek arabası.. Peki ya sonra???

Arkadaşlar teknoloji ilerledikçe hayatımızda alışık olduğumuzun çoğu şeyinde değiştiğini bazen bu değişenlere karşı bile hayretler içerisinde kaldığımızı görüyoruz Ve şu an benim hayretler içerisinde kaldığım bir an arkadaşlar sebebi ise bir bebek arabasının son aşama halini gördükten sonra yani brawo diyorum icat edene ve tasarlayana. İlk başta masum bir çocuk arabası gibi gördüğüm arabayı...
  4. Ya sonra film müzikleri albümü 2011-(Soundtrack)

Ya sonra film müzikleri albümü 2011-(Soundtrack)

Yönetmenliğini Özcan Deniz'in yaptığı başrollerinde Özcan Deniz ve Deniz Çakır'ın oynadığı Ya Sonra filminin müziklerinin yer aldığı albümün tanıtımına geçiyorum kızlar... Poll Production etiketiyle yayınlanan ‘Ya Sonra’ filminin Soundtrack albümünde Sezen Aksu Özcan Deniz Mozart Pachelbel ve Yasemin Mori şarkıları yer alıyor. Ünlü sanatçı Özcan Deniz’in senaryosunu yazıp yönettiği ‘Ya...

Sayfayı Paylaş