gebe
  1. sorgu

sorgu Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18

ya terlerlerse:(

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında sorgu tarafından paylaşıldı.

2. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ya terlerlerse:(
    :kiss:ay bu ne cici bişe böle paylaşımın için sağol ablasının gülü

ya terlerlerse:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yayla....

Yayla....

En güzel ve en yeşil yayla resimleri isteyenlere benden 6 tane güzel yayla resimleri ve yanında koyununu otlatıp sırtında çalı çırpı olan bir kadın da cabası :D:D
  2. Lerzan Mutlu - Yana Yana

Lerzan Mutlu - Yana Yana

Nasıl başlar nasıl biter aşk ben biliyordum Ne yazık ki iyi kötü biraz seni tanıyordum Nasıl başlar nasıl biter aşk ben biliyordum Ne yazık ki iyi kötü biraz seni tanıyordum O hatayı ben bir kere yaptım Bi daha yaparmıyım Deliye dönüp dolanıp peşinde sana taparmıyım? Seni beni yana yana Hem de urun urun arayacaksın Asıl o zaman ne kaybettiğinin Farkına varacaksın __________________
  3. Yaşar İpek - Yana Yana

Yaşar İpek - Yana Yana

Söz Etmeyin Ondan Bana Sevda Bende Derin Yara Kaç Geceler Sabahladım Hasretiyle Yana Yana (x2) Bitti Deyip Çekip Gitti Bir Maziyi Yıkıp Gitti Onu Candan Çok Sevmiştim Yüreğimi Yakıp Gitti (x2) O Günlere Döndürmeyin Beni BAştan Öldürmeyin Senin Cezan Hasret Değil Ben Çekerim Yana Yana (x2)
  4. yandım yandım

yandım yandım

Sevgilim gec kaldın aşka Benide hayata gec bıraktın Yaşayan bir ölüyüm şimdi Sensiz sessiz son baharda Cennetlik duygularla cehennem oldun kaldın Yandım Yandım Yandım Yandım Yandım Yandım Sevgilim inanmadın aşka Gercekle yüzleşince korktun kaçtın? Yaşayan bir ölüyüm şimdi Beni anınca için sızlamaz mı? Cennetlik duygularla cehennem oldun kaldın Yandım Yandım Yandım Yandım...

Sayfayı Paylaş