gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

ya yoksa babam..

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

ya hayatta deilse yada hayatta ama tanımıyorsan,yada seni istemiyorsa ... baban.. melekler benim durum az biraz karışık; annemle babam annem hamileyken(bana) ayrılıyorlar ve annem yeniden ben 2 yaşındayken evleniyor..tabii babamı böylelikle tanımam dolayısıyla sewmem mümkün olmuyor.. annemin ikinci eşi ise 2 sene önce rahmetli olunca bu babalar gününü bana iyice boş gelmeye başladı derken erkek arkadasımın babasınında su an hastanede makıneye baglı olarak yaşaması durumu iyice sarpa sardı.. felaket bundan daha kötüsü gelebilirmi acaba başıma :S demek istemıyorum isyan olacak ama insanın içindende geçmiyor deil..

ben yinede kaybettiğim (üvey baba) babacımın burdan babalar gününü tüm yüreğimle kutluyorum kızlarının onu nekadar çok sewdıgını haykırmak istiyorum..

2. nagish

nagish Forum Okuru

cnm ya çok üzüldüm durumuna.gerçekten karışık bi durum ama bi o kadar üzücü.Allah sabır versin sana...

3. nagish

nagish Forum Okuru

bende babamı 3 sene önce kaybettim anlıyorum seni.üvey de olsa sende hakkı varsa öz baban gibi olur tabii...babalar günü kutlu olsun..

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    aynen canım herkesin babasının ve tüm babaların gününü kutluyorum..
    Bir kız için baba çok önemli diye düşünüyorum hayatlarındaki ilk erkek
    bir erkek içinde hayatlarındaki ilk kadın anneleri..

5. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Tum babalarin babalar gunu kutlu olsun...

6. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Canım öncelikle babana Allah rahmet diliyorum o kalbinde yaşadığı sürece hep seninle ona bolbol dua etmelisin hayatta olmayan babaların mekanı cennet olsun Allah gani gani rahmet eylesin.

7. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cnm durumun gercekten üzücü baban icinde allah rahmet eylesin size sabirlar versin benim merak ettigim bisey var belki hadim degil ama öz babani bulmayi denedinmi hic o beni arasin bulsun diyorsan bence hata ediyorsun yani bu benim kendi düsüncem bazen sadece kücükler degil büyükelrde hata yapar ve biz kücükler affetmeliyiz diye düsünüyorum en azindan hayatta oldugunu ögrenirsin seni eger aramadiysa nedenini sorarsin a.eo

ya yoksa babam.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anne Babayla Yatan Çocuklar...

Anne Babayla Yatan Çocuklar...

Anne ve babasıyla birlikte yatan çocukların ileriki yaşamlarında sanıldığı gibi psikolojik sorun yaşamadığı bildirildi. ABDde yapılan bir araştırma, birlikte uyumanın sağlıklı olduğunu ve çocuğun gelişimi üzerinde uzun süreli etkisi bulunmadığını ortaya koydu. California Üniversitesinden Dr. Paul Okami, öncelikle ailelerden çocuklarının uyku planını sunmalarını istediklerini, buna göre,...
  2. yoksun ya....

yoksun ya....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. sen yoksun ya!!!

sen yoksun ya!!!

sen yoksunn ya sevdiğim gerisi boşşş.....:cry: SEN YOKSUN YA... Sen yoksun ya! Yüzüm gülmüyor artık, Yaşamak bile gelmiyor içimden, Sensiz kimsesiz dünyada. Duygulandırıyor beni, seni hatırlatıyor bana, Sendenmiş gibi okuyorum, o şairin şiirlerini. Sen yoksun ya! Radyo dinliyorum yokluğunda. Her şarkıda senden kalma bir hüzün, Bir acı var yüreğimde. Sen yoksun ya! Bahar da yok...

Sayfayı Paylaş