gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

yaa mühendisler olmasaydı

Konu, 'Komik Resimler' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

elektrik olmasaydı
    Uçak Mühendisleri Olmasaydı

İnşaat Mühendisleri Olmasaydı

İletişim Mühendisleri Olmasaydı

Bilgisayar Mühendisleri Olmasaydı

Makine Mühendisleri Olamasaydı

Elektronik Mühendisleri Olmasaydı

yaa mühendisler olmasaydı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Makine Mühendisi

Makine Mühendisi

makina mühendisi maaşları makina mühendisliği maaşları makine mühendisi 2010 otomotiv mühendisliği makine Her türlü mekanik sistemin, makinenin, makine elemanlarının belirli kriterler çerçevesinde tasarımını yapan, geliştiren, üretimini planlayan, üretim teknolojilerini geliştiren, sistemler arası ilişki ve fonksiyonları kuran, geçerli fiziksel kurallar içinde test eden kişidir. GÖREVLER...
  2. Yazılım Mühendisi

Yazılım Mühendisi

Bankacılık, otomotiv, telekomünikasyon vb. sektörler olmak üzere her alanda kullanılan bilgisayar sistemlerinin, yazılım tasarımını hazırlayan ve sisteme entegre edip uygulamasını yapan kişidir. GÖREVLER - Hazırlanacak yazılım ile ilgili müşteri ilişkilerini kurar, - Müşterilerden aldığı bilgiler doğrultusunda analiz yapar, - Tasarım yapar, - Program yazar, - Programı test eder, - Yazdığı...
  3. Üretim Mühendisi

Üretim Mühendisi

İmalat sektöründe faaliyet gösteren işletmelerde üretilmesine karar verilen bir ürünün üretim yöntemleri ile bu yöntemleri gerçekleştirecek üretim araçlarının tasarımı, uygulanması ve kontrolünde çalışan kişidir. GÖREVLER -Üretilecek bir ürünün imalatı ile ilgili üretim yöntemlerini araştırır, tasarlar, -Üretimde kullanılacak malzemeleri tespit eder, üretim aşamalarını planlar, kalite...
  4. Uzay Mühendisi

Uzay Mühendisi

Hava ve uzay araçlarının tasarımı ve yapımı, bunların uzaya gönderilmesi, araçların yerden izlenmesi, araçlarla haberleşme vb. işleri yapan kişidir. GÖREVLER Sivil ve askeri kuruluşlarda; -Yer çevresinde yörüngeye konulacak insanlı ve insansız uydu ve diğer uzay araçları ile bunları yörüngeye koyacak roketler üzerinde araştırmalar ve deneyler yapar, Uydularla haberleşme amacıyla...
  5. Mühendis

Mühendis

Edebi eserleri tasnif etmeye, dağınık şeyleri toparlamaya, harap olan yerleri onarmaya, olumlu yahut olumsuz değişiklikler yapmaya, yoksulluktan sonra zenginliğe, hastalıktan şifa bulmaya, Mühendis bazen imar edilen şeyleriharap etmeye, yapılmış şeyi bozzmaya, şerre ve fitneye; Mühendis olduğunu görmek uzun ömre, bir göreve getirilmeye, şeref ve itibara delalet eder.Rüyada mühendis görmek ,...

Sayfayı Paylaş