gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

**yaa ümitler biterse**

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Aralıksız batan sözcüklerinin, an be an yüzünü ölüme çevirdiği yerden yazıyorum sana. Dinleme... Ne bundan önce söylediklerimi ne de bundan sonra söyleyeceklerimi...
    Bu defa dinleme!
    Attığım her adımda bir parça daha yıkılan duvarların altında kalmaktan, ayıramadığın dakikaların geceler boyunca sinirini taşımaktan yoruldu ruhum. Ben çabuk yoruldum. Hiç bir masalın kahramanı olamayacak kadar uykum var. Sesinden esirgediğin yüreğin gibisin. Varlığının bir anlamı olsun derken, sen en çok da anlamsızlığa yakıştın nedense. Oysa bu değildi sana dair başlattığım yolculuğun sonu. Böyle olmamalıydı.
    Adresimi de sil adımlarından;sanırım bundan böyle evde olmayacağım...
    Nefesimle çoğalacakken, nefesimi tıkadın sen! Geçen her günde, soyunurken tüm kelimelerim yavaş yavaş sana, sen, durdurak tanımadan yeni bir kıyafetle çıktın karşıma.
    Parmak uçlarımda kaybediyorum sıcaklığını. Yazdıkça uzaklaşıyorum sesinden, teninden ve bakışlarından
    Seni unutmak istiyor kalbim çok acıyor.Susuyorum ağlamıyorum sensizliğe alışıyorum artık kan yaşları akıtıyorum.
    hava kararmaya başlayınca, daha çok arıyorum sanki seni. soğuktan mı korkum, karanlıktan mı, sensizlikten mi, yalnızlıktan mı, nöbetlerimden mi, çaresizlğimden mi...
    bil(m)iyorum....____________kahırdan
    artık hissetmiyorum... unutmaya başladım; kokunu, sevdiğin şeyleri, söylediğin şarkayı, bana bakışını,
    sevişini, sarılışını... yaşadık mı sahi senle?
    gülüyordum galiba. sen yüzüme çok yakıştığını söylüyordun gülmenin. ben gülünce sen gülüyordun. sen gülünce denizler duruluyordu gözlerinde. şimdi fırtına var. gülmek bana yakışmıyor (mu) !!!
    edebiyatı seviyor(d)um. sana olan aşkımı yüreğimden sonra en iyi o anlatıyordu. ben de hep yazıyordum.
    bak yine yazıyorum... küstüm,
    gel____ (me) artık.
    aşk acı çekmekse
    sev____(me) artık.
    kara gecelerde ben bulurum yoldaş kendime,
    kork____(ma)
    çekmem fişini hayatın!!!
    yoruldum,
    kuramıyorum artık.
    nolur,
    gel_____(me)!!!

2. Cangülüm

Cangülüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: **yaa ümitler biterse**
    harika bir paylaşım emeğinize sağlık.

**yaa ümitler biterse** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ümit kesmek

ümit kesmek

Rüyada bir seyden ümidini kesmek, kurtulusa isarettir.Rüyada Allah (C.C.)'in rahmetinden ümidini kestigini gören kimsenin, Cehenneme götürecek bir amel yapmasina isarettir.
  2. ümit sisiniz

ümit sisiniz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. ümit besen

ümit besen

:hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh:
  4. Ümit Besen....

Ümit Besen....

ümit besen dostlar sağolsun filmi ümit besenin eşi besen ve eşi Ümit Besen, (14 Ekim 1956 Osmaniye) Türk müzisyen. Piyanist ve şarkıcı, Taverna Müziği önde gelen icracılarındandır. 30`dan fazla albüm çıkarmıştır, buna rağmen genellikle sadece Nikah Masası parçasıyla bilinir. Zaman zaman albümlerinde arabesk ve Fantezi müzik parçalarına da yer vermektedir. Biyografi 14 Ekim 1956'da...
  5. Ümit Usta Neden Öldü

Ümit Usta Neden Öldü

Ümit Usta Neden Öldü kızlar ölüm sebebi neydi lütfen bana da yazın

Sayfayı Paylaş