gebe
  1. Professionelm3l3k

Professionelm3l3k Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

YAAA Ben Eşimin Arkadaşlarına Gıcık Oluyorum:(:(

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında Professionelm3l3k tarafından paylaşıldı.

eşimin arkadaşları ölüyorum nickleri sürekli pilan yapsak balık tutmak vs gibi erkek işleri çıkartıoyrlar oda onlarla gidiyo:şey::şey:Bugün yine PİLAN yapmıştım yine aldılar kocişimi elimden:sinir:EMİNİM aynı durumda olan arkadaşlarda vardır yani....

2. pink_angel11

pink_angel11 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cevap: YAAA Ben Eşimin Arkadaşlarına Gıcık Oluyorum:(:(
    ben ewli değilim ama fikrimi söylemek istiyorum bana kalırsa arkadaşlarıyla mesafeli olsun yada izin werme arkadaşlarıyla gitmesine seninle ilgilensin rahatsız olduğunu açık açık söle kocana

3. Yesil Gözlü

Yesil Gözlü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: YAAA Ben Eşimin Arkadaşlarına Gıcık Oluyorum:(:(

evet canim ayni durumdayim disari cikiyo kac saat onlarla gorusuyo eve geliyo ya msnde yada internetde onlarla oyun oynuyo saat gece 2.3e kadar onlardan kiskanmiyorum ama benimle onlar kadar ilgilenmedigi icin zoruma gidiyo soyledim ama yine ayni yine ayni napcam bilmiyorum allah sanada banada ve boyle durumdda olan arkadaslara sabir versin:ang:

YAAA Ben Eşimin Arkadaşlarına Gıcık Oluyorum:(:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eşime ulaşamıyorum yaaa

eşime ulaşamıyorum yaaa

ulaştım kızlar hepiniz çokk sağolun merak etmek çok kötü birsey
  2. Iyyyyyy SİNİR GICIK UYUZ oluyorum

Iyyyyyy SİNİR GICIK UYUZ oluyorum

:tsk:evine oturmaya çağırıp hazırlık yapmayan ev sahibelerine sinir oluyorum sen çağırmasan ben zaten sana gelmicemki ne diye sinir edersin. madem çağırıyosun hem ikramınla hem muhabbetinle misafirlerine değer verdiğini göstereceksin.. :tsk: evime tok gelen haberli misafire sinir olurum. :tsk: şaka yollu laf sokanlara sinir oluyorum pat pat söyle işte.. :tsk: herşeyi biliyorum havalarındaki...
  3. Ben ne yapacagim yaaa???

Ben ne yapacagim yaaa???

Günaydin Arkadaslar, icim doldu hat da tasiyor desem daha dogru olur size ihtiyacim var su an. Nisan 2010 ben birini tanidim hat da ruh ikizim desem daha dogru olur. Cok iyi anlasiyorduk onunla ikimizde ciddi düsünüyorduk..ikimizde bu yasimiza ayni seyleri yasamiz iki insaniz. Onun yasi 32 benim yasim 30..Ben dedim ona ben cok yalnizim diye aynisini da o da dedi..tamam dedim. Sonra bulusmalar...
  4. Hayranım ben bunlara yaa :))

Hayranım ben bunlara yaa :))

Şu masumluğa bakar mısınız :) Aman ya rabbi poz vermişler bi de :D çook tatlılar... :) Şunlardaki güzelliğe bakın yaa yerim onları ben :) Ohh ohh yarasın miniklerime :):) Bayılıyorum ben bu goldenlara ya çok tatlılar... 2.5 yaşındaki çocuk zekası oluyomuş bunlarda çok akıllılar...
  5. ben de seviyorum yaa

ben de seviyorum yaa

bir değiliz ama sen + ben = biz birlikteliğini oluşturuyoruz gözüm de sevgimi bilmiyorsun sen ne hissediyorsun bilmiyorum ama yine de ben umudumu kaybetmeden bir gün biz olacağımız senin beni sevdiğini söyleyeceğin günü bekliyorum çünkü ben seni çook ama çook seviyorum...

Sayfayı Paylaş