gebe
  1. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

yaaa kiloo almak istiyorum...

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında gamselim tarafından paylaşıldı.

evet kızlarr benim kilo ile sorunum hiç olmadı tam tersii alamamakla ilgili sorunum olduu... offf o kadar zayıfım kii giydigim her elbisee kaburgalarımı gösteriyor resmen... ne olur bana bir yol gösterinn iştah şurupları kullanıyorum ama fayda etmiyorr zayıf olmayı kendime yakıştıramıyorum...
    boyum 1:56 kilom 47 ama ben 55 olmak istiomm ne olur yaa bana bir care bulunn ... kemiklerim sayılıyor artıq ...
    iyice cirkin oldum yafff....
    yorumlarınızı bekliom melişlerr ...
    derdime derman olun emi kuzucuklarım....

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Canım balıkyağı ya da balık yağı hapı kullan.Bi de bulabilirsen çiğ çiğ günde bir tane bıldırcın yumurtası iç.Bi ayda tosun gibi olursun :))

3. Bale

Bale Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Balıkyağını kuzenime içirmiştik, çok faydasını gördü. çok zayıftı hemen kilo aldı.
    birde kalorisi yüksek şeyler tüketin. bende bir dönem çok zayıftım kilo alamıyordum hakiki bal içine fındık fıstık ceviz ağırlıklı bir macun hersabah aç karnına yemiştim, birde pekmez..hem enerji veriyor hemde 6 ayda 3 kg aldırmıştı.

yaaa kiloo almak istiyorum... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Köşk almak istiyorlar

Köşk almak istiyorlar

Ebru Gündeş İLE OSMANTAN ERKIR'IN AĞUSTOS AYINDA NİKAH MASASINA OTURACAĞI VE ÇİFTİN BALTALİMANI'NDA TARİHİ BİR KÖŞK SATIN ALMAK İSTEDİKLERİ KONUŞULUYOR.. Ebru Gündeş ile Osmantan Erkır'ın sekiz aydır süren birlikteliği evlilik yolunda ilerliyor. Ağustos ayında nikah masasına oturacağı konuşulan çift şu sıralar ev bakıyor. Osmantan Erkır'ın Baltalimanı taraflarında tarihi bir köşk satın alacağı...
  2. kurusıkı almak istiyorum ama?...

kurusıkı almak istiyorum ama?...

kurusıkı almak istiyorum kurusıkı almak için iyi en iyi Merhaba melişler ben deniz deli fırtınanız :fırtına: kurusıkı silaha merak saldım araştırmada yapıyorum alıcam inş. ama tabii aklıma takılan sorular var şimdi diyelim ki gittim faturası ile aldım taşıdım pekii yıllarca faturası ile birlikte silahı taşıyabilirmiyim ki? içinizde benim gibi kurusıkı da olsa silaha merak salan yada ilgilenen...
  3. elbise almak istiyorum

elbise almak istiyorum

230615 numarı elbiseyi satan almak istiyorum
  4. kilo almak istiyorum

kilo almak istiyorum

belki bu sorduğum soru birçok bayanı kızdıracak ama inanın halimden hiç memnun değiyil ne yesem içsem kilo alamıyorum. üzerime göre kıyafet bile bulamıyorum giydiğim kıyafetlerin içini bile dolduramıyorum diyebilirim şöyle br 10 kilo alsam aslında hiç fena olmıcak gibi geliyor bana kısa zamanda nasıl kilo alabilirim tavsiyesi olan varsa yazabilirmi
  5. sizden fikir almak istiyorum???

sizden fikir almak istiyorum???

yaz için böyle rahat giyip çıkmalık tişörtlerden istiyorum bildiğiniz güzel bir site var mı? tabi fiyat olarak uygun olsun istiyorum? http://modatshirt.com/collections/kadin-tisort bu siteyi buldum alışveriş yapan var mı?

Sayfayı Paylaş