gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yabancı Atasözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yabancı Atasözleri istiyorum sizden varsa açıklamalarınıda yazarsanız çok sevinirim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yabancı Atasözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. atasözleri

atasözleri

İnanç, göremediklerine inanmaktır. Bu inancın ödülü ise, inandıklarını görmektir. Eti tadan çoban köpeğinden hayır gelmez. Eskiye rağbet olsaydı bit pazarına nur yağardı. Cesaret zafere...
  2. Kızılderili Atasözleri

Kızılderili Atasözleri

melek ve şeytan ile ilgili atasözü kaprisle ilgili sözler kapris ile sözler Allah' ın kelimeleri meşe yaprağı gibi sararıp düşmez: cam yaprağı gibi ilelebet yeşil kalır. Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz. Aşkı tanıdığında, Yaratıcı'yı da tanırsın. (Fox Kabilesi) Bir başkasının kabahati hakkında...
  3. Yabancı

Yabancı

Birazda şiir meleklerim.
  4. Yabancı damat !!!

Yabancı damat !!!

MERHABALAR... arkadaşlar bazılarınız bilir uzun süredir bir ilişkim var . ve evlenmeye kadar geldik . yanlız bizim damat arap . yani ürdün asıllı . o türkiyeye gelecek ve burada yaşayacağız . ama yakınlarım kızıyor araplar pis olur ürdünlüler pis olur falan . sadece annem destek oluyor . siz olsanız ne yapardınız farklı ülkeden arap bir insana aşık olsnız ... kafayı yicem ve o beni çok...
  5. Yabancı Ülkelerden Atasözleri

Yabancı Ülkelerden Atasözleri

Yabancı Atasözleri yabancı ülkelerden atasözleri Elbette ki sadece bizim Türkçemizde yok atasözleri melekler :) Bu yazımızda yabancı ülkelerden derlediğimiz birbirinden ilginç atasözlerini bulacaksınız :) Alman atasözleri Düşmek suç değildir,düşüp kalmak suçtur. Gözler kendilerine, kulaklar başkalarına inanırlar. Kadeh içinde, denizde boğulanlardan çok daha fazla insan boğulmuştur....

Sayfayı Paylaş