gebe
  1. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18

Yabancı damat !!!

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında GaMzE_18 tarafından paylaşıldı.

MERHABALAR... arkadaşlar bazılarınız bilir uzun süredir bir ilişkim var . ve evlenmeye kadar geldik . yanlız bizim damat arap . yani ürdün asıllı . o türkiyeye gelecek ve burada yaşayacağız . ama yakınlarım kızıyor araplar pis olur ürdünlüler pis olur falan . sadece annem destek oluyor . siz olsanız ne yapardınız farklı ülkeden arap bir insana aşık olsnız ... kafayı yicem ve o beni çok seviyor. kültürleri farklımıdır acaba ailesinide tanımıyorum . bana fikir verebilirmisiniz yawrular :) :) :)

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    canım benim tabi ki de bazı şeyleriniz farklı olacak sen türk kızısın türk adetleriyle bu yaşa kadar geldin canım bu hayat senin sen bilebilirsin yapıp yapmayacagını başkalarının lafıyla sakın hareket etme sen karar ver ve hayatını ona göre yaşa..ben bir araba aşık olsaydım önce aklıma sorardım sonra yüreğime bu iş tek yüreğe sormakla bitmez tatlım hayat senin sevgilinle yaşadıgını sen biliyorsun onun için bu kararı tek sen verebilirsin...

3. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cnm öncelikle simdiden mutluluklar dilerim ,sen kimsenin lafina bakma arapmi,tükmüs,kürtmüs,almanmis, v.s en önemlisi senin kalbin degilmi senin kalbin onu sevmis onu tercih etmis dahasi varmi hem ne alaka araplar pis olurmus pis olan insanin kendisidir yasadigi ülkeyle ne alaka benim arap arkadasim vardi evlerinede cok gittim ve öyle bi evleri vardiki insan ayak basmaya kiyamiyordu öyle temizdi dedigim gibi sen kimsenin lafina bakma kalbini dinle(hem o pisse sen temizlersin kime ne :) )

4. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    yorumlarınız için teşekkürler . Haklısınız galiba :) çok seviyorum çünkü ...

5. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    çok hoş şeyler yazmışsın . Canım teşekkür ederim . O benim herşeim temnizlerim tabiki .. :)

6. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    mrb cnm allah mutlu etsin daim olun inş:D:D bende arkadaşıma katılıyorummmm gerçektende bu nedemek yav pis veya adetleri farklı olur küştürleri farklı olur felan filan amannn vboşversene adetlere göremi yaşayacaksın ne adeti ne kültürü doğunun ücra köşesinde kız çocuğunu 12 yada 13 yaşında ewlendirmekmi kültür adet veya istanbulun göbeğinde gizli saklı 2 yaşındaki kıza tecavuz etmekmi ? aman be cnm sen sevdiğinle nekadar çok yaşayabileceğine kaliteli zaman geçirebileceğine karşılıklı birbirinizi nasıl sayıp seveceğinize bak gerisi boş :D:D mutlulukjlar :D

Yabancı damat !!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Damatlar Için

Damatlar Için

Benim konuk listem seninkinden daha kısa" Genelde damatlar bu konudan çok yakınırlar çünkü gelinlerin konuk listesi daha kabarık olur, oysa damadın eklemek istediği her arkadaşı gelin tarafından “…lise arkadaşın mı? Ama sen liseyi bitireli 6 yıl oldu!” gibi tepkilerle karşılanır. Çözüm: Bu tür sorunları ve tartışmaları engellemek için ikinizde konuk listenizin sayısını eşit tutun....
  2. Yabancı Damat Dizi Özetleri

Yabancı Damat Dizi Özetleri

yabancı damat nazlı doğum 1.BÖLÜM Ege'nin iki kıyısından; Türkiye ve Yunanistan'dan iki gencin masal tadındaki imkansız aşklarının öyküsü anlatılıyor. Türk ve Yunan müzikleri ile süslenen dizinin çekimleri Bodrum'da başladı, Yunanistan'ın Simmi Adası'nda devam etti. Dizinin daha sonra Gaziantep-İstanbul çekimleri yapıldı. Atina'da da çekimleri yapılacak olan dizi için ayrıca Türkiye'de dev...
  3. Yabancı Damat Resimleri.....

Yabancı Damat Resimleri.....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Yabancı damat hapiste

Yabancı damat hapiste

Vay canına bee :)Uyuşturucuya bulaşmayan kalmadı...:sinir: Yunanlı eşi Yorgo Seitaridis'ten ayrılan manken Tuğçe Kazaz, eski aşkı Kenan Doğulu'ya 'Yeniden başlayalım' demek için Bodrum kıyılarını turluyor. Yalıkavak'ta 'Seebee' (Deniz Arısı) adlı teknede görüntülenen Kazaz, koy koy gezerek teknesinde tatil yapan Kenan Doğulu'yu arıyor. Bir aydır Doğulu'nun yakın arkadaşı Volkan...
  5. Yabancı

Yabancı

Birazda şiir meleklerim.

Sayfayı Paylaş