gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yabancı dil bölümü 11. sınıf konuları !

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba ben 11. sınıfa yeni geçtim bölümüm yabancı dil okul başlamadan hangi dersleri görceğimi çok merak ediyorum ve ders planımı şimdiden çıkarmak istiyorum.Yabancı dil bölümüne giden biri varsa 12. sınıfa geçen veya bitiren bana yardım edebilir mi? Hangi dersleri göreceğiz 11. sınıf dil bölümünde ? mesela felsefe gelecekmiş bitek onu biliyorum ötekileri bilmiyorum :( lütfen yardım edin.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Sorunuzun cevabı için BURAYA tıklayarak bilgi alabilirsiniz...:)

Yabancı dil bölümü 11. sınıf konuları ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yabancı dil bilmenin önemi

Yabancı dil bilmenin önemi

dil bilmenin önemi yabancı dil bilmenin önemi ingilizce almanca Yabancı dil bilmenin önemi Fare bir peynir kokusu duyup, kafasını dışarı uzatmıştı. Fakat bunun kedinin bir tuzağı olabileceğini düşünüp dışarı çıkmadı. Bekledi ve biraz sonra “miav” diye bir ses duydu. Ertesi gün de peynir kokusunu aldı ve “miav” sesini duydu, yerinden çıkmadı. Sonraki gün “havhav” diye bir ses duydu ve...
  2. Yabancı Dil Kursları

Yabancı Dil Kursları

ingilizce yaz kursları ankara tömer ingilizce kursu macarca dil kursu macarca ÖSS, KET, PET - FCE ile TOEFL sınavlarına hazırlık kursları, 4,5,6,7,8. sınıf öğrencilerine, lise ve üniversite öğrencilerine yönelik kurslar, mesleklere yönelik teknik yabancı dil destek kursları gibi konularda eğitim veren kursların iletişim bilgileri ve web adresleri bulunmaktadır. AÜ Dil Öğretim Merkezi Ankara...
  3. Yabancı Dil Öğretmenliği

Yabancı Dil Öğretmenliği

yabancı dil öğretmenliği yabancı dil öğretmeni öğretmenliği hakkında bilgi puanları fransızca iş imkanları Çalıştığı eğitim kurum ya da kuruluşunda; öğrencilere ya da yetişkinlere, İngilizce, Fransızca, Almanca, Japonca dillerinden birinde eğitim veren kişidir. GÖREVLER Yabancı dil ile ilgili hangi bilgi, beceri, tutum ve davranışların, hangi yaş düzeylerindeki öğrenci gruplarına, hangi...
  4. Yabancıların Dilinden Peygamberimiz (SAV)

Yabancıların Dilinden Peygamberimiz (SAV)

yabancıların dilinden peygamberimiz peygamberimizi öven sözler peygamberimize söylenen güzel sözler peygamberimiz için söylenen güzel peygamber efendimize İslam dininin son Peygamberi Hz Muhammed ve İslam dini hakkında Müslüman olmamalarına rağmen sözleriyle onu adeta tasdik eden Mahatma Gandhi, Tolstoy ve Bismarc gibi daha nice yabancı aydın, devlet adamı ve sanatçıların sözlerini okuyunca...
  5. 11.Sınıf Yabancı Dil Bölümü Dersleri

11.Sınıf Yabancı Dil Bölümü Dersleri

11.sınıf yabancı dil bölümü dersleri nelerdir okutulacak dersler listesi kaç saat ile ilgili bilgiler burada melekler Yükseköğrenime giden yolda ki basamaklardan biri 11.sınıf melekler :) İlerde seçilecek mesleğe göre okunulan bölümün dersleri ve ders saatleri değişiyor bildiğiniz gibi.Merak edenler için yabancı dil bölümü 11.sınıf derslerini ekliyoruz melekler... 13 saat İngilizce, 5...

Sayfayı Paylaş