gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Yabanci Filmleri Türkler cevirseydi :)

Konu, 'Çöplük' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yabanci Filmleri Türkler cevirseydi :)

Hepsi gerçekten yaratıcı ve üzerinde düşünülmüş ama ben yine de şunu çok beğendim :D

Emrah'ı kullanmasalar olmaz zaten, Yeşilçam sahneleri arasında en çok referans olan ve geyik muhabbetlerinde baş sırayı alan küçük Emrah karakteri zamanında insanları ağlatmış olsa da sinemamızın yapı taşlarından biridir :) (şimdi gülüyor olsak da)

Bu kadar olur diyorum ve yüzümde bir gülümsemeyle + rep veriyorum.

Teşekkürler.

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Harbi sağlam olurmuş ama :D:D Emrah ve sırlar odası -Ohh sıcacık abi p:puha:

4. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ehee heee:D:D:D:D
    gösell resimlerr

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

:meçhul: idolümüze saygılar hahaha

Yabanci Filmleri Türkler cevirseydi :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yabanci Çİzgİ Fİlmler Dİl DeĞİŞİmİnİ Olumsuz Etkİlİyor

Yabanci Çİzgİ Fİlmler Dİl DeĞİŞİmİnİ Olumsuz Etkİlİyor

yabancı çizgi filmler Çeviri yoluyla dilimize girmiş, ancak Türkçe'de bulunmayan sözcüklerin yer aldığı yabancı kaynaklı çizgi filmler, öğrenme çağının en hızlı dönemini yaşayan 5-10 yaşındaki çocukları etkiliyor..Ankara Üniversitesi TÖMER Dil Öğretim Merkezi Kayseri Şube Müdürü Oktay Durukan, yabancı kaynaklı çizgi filmlerin, çocukların dil gelişmelerini olumsuz etkilediğini belirtti....
  2. amerikan filmlerini türkler yapsaydı

amerikan filmlerini türkler yapsaydı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Unutulmayan yabanci filmler

Unutulmayan yabanci filmler

unutulmayan yabancı filmler 1990 yabancı filmler unutulmaz unutulmayan listesi unutulmaz listesi A À Bout de Soufle / Breathless / Serseri Aşıklar (1960) A Clockwork Orange / Otomatik Portakal (1971) A Perfect World / Mükemmel Dünya (1993) Alien / Yaratık (1979) Aliens / Yaratık 2 (1986) Amadeus (1984) American Beauty / Amerikan Guzeli (1999) Andrei Rublyov / Andrei Rublev (1969)...

Sayfayı Paylaş