gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

yabancı olmak ne zormuş :((

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

Benim bir sorunum var bu konuda bana bilgi verirseniz sevinirim.. Türkiyede yabancılar eğitim alması yani YÖS'le(yabancı öğrenci sınavı).Kendi ülkesinde sınava girip türkiyede okumak yerine burda sınava girip okuya bilmesi için.Bu sınavda sorulan sorular,zamanı yani kısaca ayrıntılı bir bilgim yok.Nette araştırdım ama yeterince bilgi bulamadım.Bana bu konuda yardım edersiniz çok mutlu olurum.

2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    genel yetenek,matematik,fizik,kimya.biyoloji ve turkce testinden olusuyor.

yabancı olmak ne zormuş :(( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkek Olmak Ne Zor İşmiş

Erkek Olmak Ne Zor İşmiş

Erkek olmak: Hayatına bir çok kadının girmesi değildir.. Önemli olan kaç kadını gerçekten sevdiği, ve onlara ne kadar dürüst olabildiğidir.. Erkek olmak: Geniş omuzlara sahip olmak değildir... Önemli olan kaç kadına o omuzlara yaslanacak kadar güven verdiğidir... Erkek olmak: Kalın bir sese sahip olmak değildir.. Önemli olan nazik ve duygulu cümleler kurabilmektir.. Erkek olmak:...
  2. Kadın olmak zor ıs

Kadın olmak zor ıs

Fikralarda bile yoktur, yarim hamile olmak. Ama hayatta var. Bu devirde kadin olmak, yari hamile olmak gibi bir sey. Ayni anda hem hamile olmak, hem olmamak, hem de olmak-olmamak gibi yani... Hem seksi ve erkeksi savasçi Zeyna, hem de giyinip süslenip Ken'i bekleyen Barbie Bebek olmak. Hem erkeklerle ayni okullarda esit sartlarda okumak, hatta daha iyi olmak, Hem de ise girebilmek...
  3. Yabancı olmak budur...

Yabancı olmak budur...

Meleklerim bir ülkede yabancı olmak zor bir şeydir...konuşman farklı...yaşam tarzı farklı...yenı geldıyın şehre adapte olmak zordur ben biliyorum...ilk önce konuşmada zorluk çekersin....bir yere gıtdıyın zaman inadına türkce deyıl kendı dilini konuşmaya başlarsın hele birde hatanın farkına vardıysan üstüne üstlük utandıysanda kaçışı yok hiç bir zaman türkce konuşmaya çalışmayacaksın yoksa daha...
  4. Cilveli Olmak Zor Değil!

Cilveli Olmak Zor Değil!

cilveli olmak Cilveli Olmak Zor Değil! Sevilen, beğenilen ve 'o bambaşka bir kadındır' denilen biri olmak aslında zor değil. Cilveli kadınları taklit ederek siz de onlardan biri olabilirsiniz. Peki cilveli kadınlar ne yapar? Neden erkekler onlardan gözlerini alamaz, onları yere göğe koyamaz. İşte, uzmanlara göre cilveli olmanın kuralları: - Öncelikle kendine sahip çıkar. Hayatını...
  5. Böyle olmak zorunda degildi

Böyle olmak zorunda degildi

Selam kızlar nerden başlasam nasıl anlatsam bilmiyorum. 3 gün önce tam 11 ay olmuştu.Ben bu kadar kısa sürebilecegini sanmıyordum, biliyordum kolay bir ilişki olmayacagını, bugüne de cok zor gelmiştik. Sevdigim insanla bir çok kez tartışmıştık, bana güvenmiyordu. Hayatıma girdi ve tüm her şey degişti, telefn numaram arkadaşlarım aile hayatım tüm her şey. Herkesten kıskanıyordu. Ufacık bir...

Sayfayı Paylaş