gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yabancı ülkelerde doğum izni ne kadar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba.Ben yurtdışına gelin geldim ve çalışmaya başlayacağım.Yakın zamanda da bebek düşünüyoruz.Acaba yabancı ülkelerde doğum izinleri ne kadar oluyor ?

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba. Allah mutlu mesut etsin. Ben avusturya da yasiyorum ve burada dogum izni 30 aydi benimki. Bunu istege gore secme gibi bi imkan sunuyolar. 12 -24 -30 ay gibi mesela. Ben 30 ay secmistim:) diger ülkeler hakkinda da bi bilgim yok :)

3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    Almannyada en az 6 hafta dogumdan sonra en fazlada 3 yil dogum izni ala abiliyorsun. ilk 12 Ayinda maasinin yüzde 65ini sana her ay devlet ödüyor. sonraki aylarda özel basvuru yaparsan yalnis bilmiyorsam 250 Euro civarinda aylik sana maas ödüyorlar. Bu basvuruyu sonuncu sene icinde tekrarlaman gerek eger 3 yil dogumizni kulanip birazda gelirim olsun diyorsan....

yabancı ülkelerde doğum izni ne kadar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum İzni

Doğum İzni

ssk doğum izni doğum raporu formu sonrası izin 2009 öncesi izni sonrasına aktarma sonrası ücretsiz izin 2009 Çalışan anne adaylarının doğum izinleri hakkında bilinçli olması, gerekirse doktorunu zamanı geldiğinde uyarması son derecede önemlidir. Bir takım dalgınlıklar sonucu doğum izin gününüzün geçmesi kanuni olaral izinli olduğunuz dönemin yanmasına sebebiyet olabilir. Emekli sandığı ve...
  2. Doğum izni ne zaman başlar?

Doğum izni ne zaman başlar?

doğum sonrası izin ne zaman başlar doğum izni ne zaman başlar yasal izni erkek babalık Hamile kalan çalışan kadınların çoğunun merak ettiği bilgileri sizlere aktarıyorum doğum izni ne zaman başlar çalışan annenin hakları ve daha fazlasını bulabileceğiniz haberin detayına geçiyorum Avukat Olcay Karakuş açıklıyor. 4857 sayılı İş Kanunumuzda kadın işçiler için belirli çalışma kuralları konulmuş...
  3. doğum izni süresi ne kadardır?

doğum izni süresi ne kadardır?

doğum izni iş göremezlik ödeneği selam kızlar Evet işte geldik hamile kalmanın en güzzel yanlarından birine :) işe gitmeden maaş alma süresi ve çoçuk öncesi kendini hazırmala ve sonrasında bebek ile ilgilenme zamanı Hamile kadınların doğumdan önce sekiz ve doğumdan sonra sekiz hafta olmak üzere toplam 16 haftalık süre için çalıştırılmamaları esastır. Çoğul gebelik halinde doğumdan önce...
  4. doğum izni ne kadar olacak?

doğum izni ne kadar olacak?

merhaba.Devlet memuruyum ve gebeyim.Sanırım doğum izniyle ilgili bazı düzenlemeler yapılmış.Acaba doğum izni süreleri değiştimi? Umarım uzamıştır. :)
  5. 2015 Yılında Doğum İzni Ne Kadar Olacak?

2015 Yılında Doğum İzni Ne Kadar Olacak?

2015 doğum izni,2015 doğum izni süresi ne kadar olucak,2015 doğum izni kaç haftaya çıktı,2015 doğum izni hakkında bilgiler 3 çocuk doğurana müjde üstüne müjde! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 3 çocuk çağrısı kapsamında yapılan çalışmalarda artık sona gelindi. Çalışan çocuk sahiplerine çeşitli ayrıcalıklar sağlanacak ve daha fazla çocuk yapılması için gerekli olan zemin...

Sayfayı Paylaş