gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Yabancı Ünlülerin Makyajsız Doğal Hallerini Merak Ediyorsanız Buyrun !

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; makyajsız yabancı ünlüler hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, ekranlardan ya da sinemadan onları hep bakımlı ve nakyajlı halleriyle görüp beğeniyoruz. Ne kadar güzeller, bakımlılar diye içimizden geçiriyoruz ama aslında onlar da makyajsız doğal hallerindeyken bizlerden bir farkları yok. Yapılan profesyonel makyajlar ve çekim esnasında kullanılan ışık hileleri her türlü kusurlarını kapatıyor ve izleyiciye de bu şekilde yansıyor. Biz de ne yaptık bu resimleri siz de görün istedik ve yabancı ünlülerin makyajsız hallerini galerimizde bir araya getirdik. Buyrun.. :D:D

Yabancı Ünlülerin Makyajsız Doğal Hallerini Merak Ediyorsanız Buyrun ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. YAbancı Ünlülerin Doğal Güzellik Sırları

YAbancı Ünlülerin Doğal Güzellik Sırları

yabancı ünlülerin güzellik sırları Ekranlardan görüp beğendiğimiz ünlülerin çoğu sandığımız gibi muhteşem görünüşlerini pahalı ürünlere yada ve bir dizi estetik ameliyatlara borçlu değil kızlar... Örneğin; Catherine Zeta Jones, beyaz dişlerini çileğe borçlu veya Christina Aguilera patatesle bronzlaşıyor.. İşte merak edilen güzellik sırları... ÇİLEKLE DİŞ BEYAZLATIYOR Güzel gülüşü ile...
  2. Ünlü Sinema ve Müzik Sanatçılarımızın Makyajsız Hallerini Gördünüz mü?

Ünlü Sinema ve Müzik Sanatçılarımızın Makyajsız Hallerini Gördünüz mü?

Sevgili melekler, Onları hep süslü,bakımlı ,makyajlı görüyor bazen güzelliklerine gıpta ediyoruz.Ama düşünümüyor musunuz ki,o bakım bizlere yapılsa belki çok daha göz alıcı sonuçlar ortaya çıkacak? İşte şimdi göreceğiniz resimler de sanki bunun kanıtı gibi..Buyrun.. GÜLŞEN SETENAY SARIKAYA NAZ ELMAS HADİSE İZEL HAZAL KAYA NURGÜL...
  3. Ünlüler Dövmeleri nasıl merak ediyorum

Ünlüler Dövmeleri nasıl merak ediyorum

Arkadaşlar ben dövmeyi çok seviyorum ve bir tane küçük de olsa yaptırmak istiyorum ama henüz o kadar kararlı değimi en azından güzel bir model bulamadım. sizden ünlülerin dövmelerinin resimlerini paylaşmanızı rica ediyorum.
  4. B Harfi İle Başlayan Yabancı Ünlüler Kimler Merak Ediyor musunuz ?

B Harfi İle Başlayan Yabancı Ünlüler Kimler Merak Ediyor musunuz ?

B Harfi İle Başlayan Yabancı Ünlüler Yabancı Ünlüler B İle Başlayan Sevgili melekler, B ile başlayan üniversite isimleri bir önce ki sayfamızın konusuydu. Bu kez B Harfi İle Başlayan Yabancı Ünlüler listesi ile karşınızdayız .... Blake Lively Bruce Willis Britney Spears Brand Garrett Brad Pitt Bono Bill Gates Bİll Clinton Beyonce...
  5. Makyajsız Yabancı Ünlülerin Resimleri Buyrun

Makyajsız Yabancı Ünlülerin Resimleri Buyrun

Bu konu; makyaksız yabancı ünlüler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, elbette ki bakımlı olmak pek çok kusuru kapatıyor. Makyajsız halinizle makyajlı halinizi gözünüzün önüne getirirseniz ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız. Hele de ekranlardan gördüğümüz muhteşem güzellikte ki yıldızların birer peri kızı olduğunu, hiçbir kusurları olmadığını düşünürüz ama hiç te...

Sayfayı Paylaş