gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

yabancı ünlülerin türkçe versiyonu

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

yabancı ünlülerin türkçe versiyonu
    eros ramazzotti - erol ramazanoğlu

bill gates - bilal geçer

alexander graham bell - ali ihsan grayderler

harry potter - hayri pıtır

cameron diaz-kamuran piyaz

robert de niro - rober hatemo

jay z - cezmi

kylie minogue - köylü minik

marlon brando - naylon branda

kurt russell - kürt resul

david coverdale - davud kopardal

ian gillan - ayhan gelen

kofi annan - kofteci adnan

norman mapeza - numan murtaza

fred durst - ferdi dürüst

50 cent - 661.948 türk lirası

michael jordan - mikail yorgan

jennifer lopez - kilover obez

tony blair - tuna biliyor

michael schumacher - malik şamaryer

joseph stigler - yusuf istiklal

shaquille o neal - şakir öneeğil

elton john- elçin can

akira kurosawa - ahmet kurusoğan

walter benjamin -- ülker bünyamin

yabancı ünlülerin türkçe versiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yabancı Nickler | Türkçe Açıklamalı

Yabancı Nickler | Türkçe Açıklamalı

açıklamalı yabancı nickler türkçe açıklamalı yabancı nickler türkçe nick If you show Me reaL Love baby i'll show you mine.. (bebeğim eğer bana gercek askını gosterırsen bende sana benımkını gosterırım..) You see that shackle..? I'm Your sLavee...! (Kelepcelerı Goruyormusun ? Ben senın KöLenim..) I've become so numb , i cant feeL you theree.. (Çok hissizleştim , senin burda olduğunu biLe...
  2. Yabancı ünlülere benzeyen ünlülerimiz

Yabancı ünlülere benzeyen ünlülerimiz

sanatcılara benzeyenler ünlülere benzeyenler tülin şahin kime benziyor meral kaplan kime benziyor tulin sahin ilk ünlümüz avustralyalı şarkıcı oyuncu holly valance ye benzeyen hepsi grubundan eren ben benzettim ama bilemiyorum tabi işte eren aşağıda gördüğünüzde holly ikinci ünlümüz ziynet sali ziynet sizce kime benziyor dersiniz tabiki jennifer lopeze hemde çok benziyor...
  3. yabancı sarkıların türkçe karsılıgı

yabancı sarkıların türkçe karsılıgı

promises - yalanım varsa beni vursunlar we will rock you > pınarbaşı burma burma i will survive > yıkılmadım ayaktayım there she was just walking down the street > buradan bir atli gecti black hole sun > yemeninde hare var every you every me > sen seni bil sen seni guns n roses > tabbancamin sapuni cülle donatacaum one more cup of coffee > son bir sigara...
  4. Yabancı ünlülerin gifleri

Yabancı ünlülerin gifleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Yabancı ünlülerin türk isimleri

Yabancı ünlülerin türk isimleri

Yabancı ünlüler,eğer bir gün Türk vatandaşlığına geçerlerse isimleri şimdiden hazır. zinedine zidane - bünyamin fidan michael jordan - mikail yorgan jennifer lopez - kilover obez eros ramazzotti - erol ramazanoğlu tony blair - tuna biliyor michael schumacher - malik şamaryer joseph stigler - yusuf istiklal shaquille o neal - şakir öneeğil elton john- elçin can akira kurosawa...

Sayfayı Paylaş