gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yadİgar (ahmet UĞurlu)

Konu, 'Biten Diziler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

YADİGAR (AHMET UĞURLU) Eşreflere Alemdar Ağa’dan yadigar kalan Yadigar Baba, bu iki inatçı kabadayıya söz geçirebilen tek kişidir. Yadigar baba mahallenin terziliğini de yapmaktadır. Eşreflerin yamakları Hayati ve Sebati’nin dul annesi Şadiye ile aralarındaki amansız çatışmanın altında, kavuşması olmayan kara bir sevda yatmaktadır.

Yadİgar (ahmet UĞurlu) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuluyhan Uğurlu

Tuluyhan Uğurlu

Tuluyhan Uğurlu 15 Kasım 1965'te İstanbul'da dünyaya geldi. Dört yaşında piyano çalmaya başladı. İlk derslerini annesinden alan Uğurlu, sonraki dönemlerde Cemal Reşit Rey'in tavsiyeleri doğrultusunda aldı. Zaman geçirmeden konservatuvar sınavlarına girdi ve dört yaşında daha harfleri öğrenmeden nota öğrenmeye başladı. Ertesi yıl ilkokula da yazılacak ve artık onun için zorlu maraton...
  2. Ara - Yadİgar

Ara - Yadİgar

Adam gibi adam ve Işık albümleri ile müzikseverlerin gönlünde taht kuran Lara, Yadigar isimli yeni albümü ile yeniden müzikseverler ile buluşuyor. Adam gibi adam ve Işık albümü ile yakalamış olduğu kaliteli çizgisini yeni albümüyle daha da yükseltmeyi amaçlayan Lara, yeni albümü için Türkiye’nin önde gelen müzik adamları ile birlikte çalıştı ve yoğun bir uğraş verdi. 2007 yılının hit...
  3. Aşkım yadigar kalacak sana

Aşkım yadigar kalacak sana

Yüreğim ne dediyse onu dinledim ben. Kimi işaret ettiyse ona yöneldim. Şimdi sen diyor da başka bir şey demiyor. Ansızın bastıran bir yağmura hazırlıksız yakalanır ya insan, işte öyle ıslattı beni aşkın. Seni bekledim ben. Yüreğimdeki heyecanı, gözlerimdeki yeşili, dudaklarımdaki ateşi, ellerimdeki titremeyi, küçük dokunuşları sana sakladım. Ne sen beni bilirdin ne ben seni ama, bir...
  4. Burçların uğurlu günleri

Burçların uğurlu günleri

burçların şanslı günleri burç günleri burçların burçlar ve uğurlu Burcunuzun uğurlu gününü biliyormusunuz işte burcunuza göre size şans getireceğinie inandığımız en uğurlu günleriniz=) Koç: Burcunuzun uğurlu günü Salı günüdür. Bu gün harekete geçmek istediğiniz konularda daha atak ve cesur olabilir, gücünüzü başkalarına kabul ettirebilirsiniz. Boğa: Burcunuzun uğurlu günü Cuma. Bu gün...
  5. Ahmet Uğurlu Ameliyat Oldu

Ahmet Uğurlu Ameliyat Oldu

ahmet uğurlu, ahmet uğurlu haberleri Sevgili melekler, başarılı ve usta oyuncu Ahmet Uğurlu acil bir operasyon geçirdi. Rahatsızlığı hakkında tam bilgi verilmeyen oyuncunun hastalığı ile ilgili şu açıklama yapıldı... Tiyatro ve sinema sanatçısı Ahmet Uğurlu cuma akşamı Kızıltoprak Florance Nightangale Hastanesinde genel cerrah Prof. Ergun Göney ve ekibi tarafından acilen ameliyata...

Sayfayı Paylaş