gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

YADİGAR [ Temmuz Karikutal ]

Konu, 'Biten Diziler' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

Oktay’ın enyakın arkadaşlarından, sır tutabilen,
    güvenilir bir çocuk. Konu arkadaşları olduğu zaman oldukça sert olan,
    ama konu aşık olduğu kız olunca, hiç beklenmeyecek derecede
    kibarlaşabilen biri. Arkadaşları uğruna her türlü fedakarlığı yapacak
    kadar arkadaşlarına bağlı… Arkadaşlarına aşırı düşkün, sert, eğlenceli,
    neşeli, esprili…

YADİGAR [ Temmuz Karikutal ] konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ara - Yadİgar

Ara - Yadİgar

Adam gibi adam ve Işık albümleri ile müzikseverlerin gönlünde taht kuran Lara, Yadigar isimli yeni albümü ile yeniden müzikseverler ile buluşuyor. Adam gibi adam ve Işık albümü ile yakalamış olduğu kaliteli çizgisini yeni albümüyle daha da yükseltmeyi amaçlayan Lara, yeni albümü için Türkiye’nin önde gelen müzik adamları ile birlikte çalıştı ve yoğun bir uğraş verdi. 2007 yılının hit...
  2. fikret kızılok - yadigar

fikret kızılok - yadigar

Ne derdi var ne tasası Dört duvarı çerçevesi Ortasında sen Bende hicran yarası Kendimi içip bardaktan Tutuşup sigaramdan Alev alev toz duman Yangın olurum geceyarısı Kendine çalar saatler Kendi bekler acelem Nereye giderim ki Kime kapanır pencerem Kendine söner lambalar Kendi uyur uykular Sabaha kalmış gözlerim Yine de yalnız değilim Sen varsın Hasretin var Bize bizden...
  3. Yadİgar (ahmet UĞurlu)

Yadİgar (ahmet UĞurlu)

YADİGAR (AHMET UĞURLU) Eşreflere Alemdar Ağa’dan yadigar kalan Yadigar Baba, bu iki inatçı kabadayıya söz geçirebilen tek kişidir. Yadigar baba mahallenin terziliğini de yapmaktadır. Eşreflerin yamakları Hayati ve Sebati’nin dul annesi Şadiye ile aralarındaki amansız çatışmanın altında, kavuşması olmayan kara bir sevda yatmaktadır.
  4. Aşkım yadigar kalacak sana

Aşkım yadigar kalacak sana

Yüreğim ne dediyse onu dinledim ben. Kimi işaret ettiyse ona yöneldim. Şimdi sen diyor da başka bir şey demiyor. Ansızın bastıran bir yağmura hazırlıksız yakalanır ya insan, işte öyle ıslattı beni aşkın. Seni bekledim ben. Yüreğimdeki heyecanı, gözlerimdeki yeşili, dudaklarımdaki ateşi, ellerimdeki titremeyi, küçük dokunuşları sana sakladım. Ne sen beni bilirdin ne ben seni ama, bir...
  5. Yadigar Ejder kimdir

Yadigar Ejder kimdir

yadigar ejder nereli yadigar ejder kimdir kim hayatı yadigar ejder kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri "Tarkan" filmlerinde Dev Adam olarak rol alan ve bir çok Türk Sineması filminde rol alan başarılı usta oyuncu Yadigar Ejder hakkında merak ettiğiniz herşey burada Melek'ler! Yadigar Ejder Gerçek adı Yadigar Kuzu, (5 Ekim 1947, Sivas - 14 Ocak 1992,...

Sayfayı Paylaş