gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Yağ Bazlı Fondöntenleri Kimler Kullanmalı?

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

yağ bazlı fondöten fondöten çeşitleri fondöten kullanımı

Sevgili melekler, makyaj yaparken kullandığınız ürünlerin markası ve kalitesi kadar cilt tipinize uyumluluğu da büyük önem taşır. Makyajın bazı olarak kabul edilen fondöten seçiminde de cilt yapınızı düşünerek hareket etmelisiniz. Mesela yağ bazlı fondötenler kuru ciltli kadınlar için idealdir.

Yağ dokularının içinde yer alan renk pigmentleri cildi renklendirir. Yağ bazlı fondötenler genelde krem şeklindedir.

Bu ürünlerin içeriklerinde farklı yağlar bulunabilir. Bitkisel yağlar ve lanolin en sık rastlanan yağlardır. Yağın cinsine göre fondötenin yoğunluğu da değişebilir.

Yağ bazlı fondötenler ciltte uzun süre kalabilir. Kolay akmaz ve çoğunlukla davetler için tercih edilir. Günlük kullanım içinse ağır sayılabilir.

Yağ Bazlı Fondöntenleri Kimler Kullanmalı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. octamar kullanmalımıyım?

octamar kullanmalımıyım?

octamar kullanan varmı octamar vitamin fiyat oktamar Arkadaşlar oğlum 2.5 yaşında 12 kilo boyu 91 cm çevremdeki herkez ayıf diyo çıldırıyorum dr götürdüm normal dedi yinede beim içim rahat değil tv de octamar adlı bi vitamin reklamı gördüm kullanan arkadaşlar bana yorum yazabilirlermi sizce kullansam mı?
  2. Hangi Araca Hangi Yağ kullanmalı

Hangi Araca Hangi Yağ kullanmalı

Hangi Araca Hangi Yağ kullanmalı arkadaşlar bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim, arabam yeni :)
  3. bebekler antibiyotik kullanmalı mı ?

bebekler antibiyotik kullanmalı mı ?

Kızlar bebekleriniz bu kış ayında hasta olduğunda sizer antibiyotik kulanıyor musunuz = Çok fazla antibiyotik ishal yapıyor ne bilim böbreklere etki ediyor. Sizler hasta olan bebekleriniz için antibiyotik kullanımına nasıl bakıyor sunuz ? Antibiyotik kullanmıyorsanız neler kullanıp bebeklerinize veriyorsunuz. Hayırlısı ile şu kış geçse artık canımdan bezdim herkes hasta ya off offfffffff
  4. Su Bazlı Fondötenleri Kimler Kullanmalı?

Su Bazlı Fondötenleri Kimler Kullanmalı?

su bazlı fondöten fondöten çeşitleri fondöten kullanımı Sevgili melekler, her cilt her fondöteni kullanamaz. Yani fondöteninizi cilt tipinize göre seçmelisiniz. Bunun için öncelikle cilt tipinizi bilmeniz gerekiyor. Eğer cildiniz kuru veya normal ise sıklıkla tercih edilen su bazlı fondötenleri kullanabilirsiniz. Yağ oranının azlığına rağmen su bazlı fondötenler yağlı cilt için tavsiye...
  5. Yağsız Fondötenleri Kimler Kullanmalı?

Yağsız Fondötenleri Kimler Kullanmalı?

yağsız fondöten yağsız fondötenler Sevgili melekler, her makyaj malzemesinde olduğu gibi fondöten seçerken de öncelikli olarak cilt tipinize en uygun olan ürünü seçmelisiniz. Kuru, normal, yağlı, karma ciltler için farklı tipte fondötenler kullanmalı ve cilt sağlığına da özen göstermelisiniz. Yağlı ve akneli cilde sahip kadınların ilk tercihi mutlaka yağsız fondötenler olmalı....

Sayfayı Paylaş